Strona główna | Forum | Kontakt | Linki | Galeria | Okładki | O nas | Reklama | Archiwum |
WWW.24wspolnota.pl | Jesteś tu: http://www.24wspolnota.pl Parczew   Wydarzenia    Konflikt_miedzy_wojt_a_dyrektor_szkoly_sparalizowal_gmine_Sosnowica-364
Wspólnota » Parczew » Wydarzenia | Środa, 10 lutego 2010r. 08:29

Konflikt między wójt a dyrektor szkoły sparaliżował gminę Sosnowica

Potyczki między Krystyną Jaśkiewicz, wójtem gminy Sosnowica a Teresą Paluch Kasprzyk zawieszoną w czynnościach dyrektor szkoły, zaowocowały zerwaniem obrad ostatniej sesji. – To zablokuje mi możliwość składania wniosków o dofinansowania – mówi wójt Jaśkiewicz.

Obrady sesji przerwano bez wyznaczenia nowego terminu. Dla radnych, powodem były działania wójt wobec Teresy Paluch Kasprzyk (do niedawna dyrektor szkoły w Sosnowicy). O konflikcie między paniami Wspólnota pisała kilkakrotnie. W 2008 roku Jaśkiewicz zarzuciła dyrektor kłamstwa, niewykonywanie poleceń i fałszowanie dokumentów podczas naboru na stanowisko księgowej. Obie kobiety złożyły na siebie doniesienia do prokuratury. Jaśkiewicz w sprawie naboru. Kasprzyk w sprawie mobingu rzekomo stosowanego przez wójt. Gdy w lipcu 2009 roku wójt odwołała dyrektorkę ze stanowiska, zainterweniował Urząd Wojewódzki. Odwołanie oraz negatywną ocenę pracy dyrektor uznano za bezprawne. Teraz wójt mówi, że dmucha na zimne i częściej konsultuje się z prawnikami.
Prokurator postawił Kasprzyk zarzuty
Domniemanym fałszowaniem dokumentów zajęła się Prokuratura Rejonowa we Włodawie. Pierwotnie sprawę umorzono. Wójt złożyła wówczas zażalenie. Po wznowieniu śledztwa, 18 grudnia 2009 roku prokurator zadecydował o postawieniu Kasprzyk zarzutów z dwóch artykułów Kodeksu Karnego. - W jednym z nich jest mowa o poświadczeniu nieprawdy w dokumentach - potwierdził Marcin Siwiec, prokurator rejonowy.
Kto przerwał radę pedagogiczną?
W związku z zarzutami, wobec Kasprzyk wszczęto postępowanie dyscyplinarne w komisji przy wojewodzie. 25 stycznia Krystyna Jaśkiewicz wydała zarządzenie, w którym zawiesiła Kasprzyk w obowiązkach nauczycielki i dyrektora szkoły. Odebrała pełnomocnictwa do prowadzenia programu Lepszy Start. Wynagrodzenie obcięła o połowę i wyjaśniła, że do czasu wyjaśnienia sprawy, dyrektor nie przysługują też żadne dodatki. Stało się to na dwie godziny przed radą pedagogiczną klasyfikacyjną. Taki termin zbulwersował radnych. Na pamiętnej sesji, zarzucili oni wójt gradem pytań. – Proszę powiedzieć, co takiego nastąpiło wczoraj, że właśnie przed tą radą pedagogiczną klasyfikacyjną, na dwie godziny przed nią, należało zawiesić dyrektora? – pytał radny Siwik. – Sprawa była znana od naboru, że został on zmanipulowany, sfałszowany czy spreparowany – mówiła pewna swego wójt. Akurat nie wiedziałam, że jest rada pedagogiczna klasyfikacyjna. Natomiast dlaczego wczoraj? Dlatego, że prawnik był obecny wczoraj. Z panią dyrektor rozmawiać w cztery oczy jest rzeczą niezwykle niebezpieczną. – tłumaczyła wójt. Obciążyła też Kasprzyk winą za przerwanie obrad rady pedagogicznej. – Pani Kasprzyk nie przekazała dokumentacji, ani szkoły. Uniemożliwiła pełnienie obowiązków nowej dyrektor. Pan wicekurator Wagner poinformował, że rzeczą wielce naganną jest, że nie doszło do rady klasyfikacyjnej – relacjonowała Jaśkiewicz. Wersji nie potwierdziła goszcząca na sesji nauczycielka. – Rada Klasyfikacyjna został przerwana - nie przez panią dyrektor, tak jak pani wójt stwierdziła - tylko zostało to przegłosowane prze radę. Pani dyrektor nawet nie zaproponowała takiego czy innego stanowiska – powiedziała Bożena Niezabitowska. I dodała, że współpraca z dyrektor odbywała się pomyślnie. Od dwóch lat Rada Pedagogiczna bezskutecznie typowała dyrektor do nagrody wójta.
Czy Kasprzyk aresztowano, że obcięto jej pensję o połowę ?-pytał radny
Na wniosek przewodniczącej rady do prządku obrad wprowadzono uchwałę wzywającą wójt do zaprzestania łamania ustawy Karta Nauczyciela. – Jeżeli państwo macie pewność, że tym razem złamałam prawo na zasadzie powielania błędów, to się państwo grubo mylicie – odpowiedziała Krystyna Jaśkiewicz. W swojej decyzji powołała się na art. 83 ustawy. Mówi on że, wójt może zawiesić dyrektora szkoły, gdy w jego sprawie prowadzone jest postępowanie karne. Kolejną furtkę daje postępowanie w komisji dyscyplinarnej. Do czasu wyjaśnienia sprawy, wójt może też ograniczyć wynagrodzenie dyrektora. Ale tylko w przypadku tymczasowego aresztowania obcięcie może sięgnąć połowy pensji (art.84). – O tym jak pani podchodzi do tematu, że jest to typowa złośliwość świadczy artykuł 84. Czy dyrektor jest aresztowana, że obcięła jej pani pobory maksymalnie, ile było można? – irytował się radny Siwik. Wójt nie odpowiedziała na pytanie. Nie skomentowała także innych sugestii. Zdaniem radnych prokuratura zajmuje się sprawą o mobing. Teresa Paluch Kasprzyk twierdzi też, że inne postępowanie przeciw wójt prowadzone jest w sprawie wtargnięcia na teren szkoły. Jeszcze w wakacje wójt weszła do szkoły. Oplombowała szafy, komputer księgowej. Zabrała pieczątkę szkoły i klucze. W niektórych drzwiach poleciła wymienić zamki. - Nie jestem informowana na jakim etapie jest sprawa – stwierdziła wójt. Informacji na ten temat trudno zasięgnąć w prokuraturze.
Konflikt na koszt podatników?
Głos w dyskusji zabrała Bronisława Grzywaczewska: – Powołany został nowy dyrektor. Trzeba mu będzie zapłacić. Przynajmniej połowę pensji trzeba będzie wypłacić dyrektorce. Gdy wróci, trzeba będzie to wyrównać. Gdzie tu jest oszczędność? Gdzie tu jest mądrość i rozsądek? Tu się nikt nie martwi, a od nas oczekuje się cudów – stwierdziła szefowa rady. Do wątku włączył się Antoni Niezabitowski – Pani wójt przez dwa lata walki z panią Kasprzyk wyjeździła 276 delegacji. To są dziesiątki tysięcy złotych. Gdzie większość to jest prokuratura, kurator, Urząd Wojewódzki, tylko i wyłącznie w sprawie dyrektora szkoły – mówił wzburzony wiceprzewodniczący rady gminy Sosnowica. – To nie prawda – dementowała Jaśkieiwcz.
Tu każdy jest potencjalnym przestępcą
Zawieszona dyrektor broniła się - Każdy jest potencjalnym przestępcą w naszej gminie – zwróciła się do wójt. – Z piękną postawą, uśmiechem i ironią poinformowała pani o zawieszeniu radę pedagogiczną. Zrobiła to pani z premedytacją w dniu posiedzenia klasyfikacyjnego. Jest to bezprawne, polityczne, brzydkie, ale niszcząc człowieka nie przebiera pani w środkach – oświadczyła Kasprzyk
Wójt wzywa do zwołania rady
Decyzją 9 głosów obrady sesji przerwano. – Nie zwołamy sesji dopóki się nie wyjaśni sprawa pani dyrektor – oświadczył Niezabitowski. Po sesji obie strony przystąpiły do działań. Radni powiadomili prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez wójt przy naborze na stanowisko inspektora w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej oraz kierownika w Gminnym Zakładzie Komunalnym. Jaśkiewicz powiadomiła Wojewodę o zerwaniu sesji. Stwierdziła też, że radni działają na niekorzyść mieszkańców. – Nie ukrywam, że przerwanie sesji zrobiło zamieszanie w moich planach przygotowawczych, jeśli chodzi o pozyskiwanie pieniędzy unijnych. Składanie wniosków jest do 15 lutego, a ja nie mam uchwał intencyjnych – mówi Krystyna Jaśkiewicz. Mimo pisemnych próśb przewodnicząca rady nie zwołała spotkania. Końca konfliktu, na razie nie widać. Jedno jest pewne. Nie skorzystają na nim mieszkańcy gminy.

Emilia Smolińska

 


Oceń wagę artykułu

Ocena: 2.3/5 (Oddane glosy: 37)

Komentarzy (243)     Dodaj swoją opinię

 

No jak tam? [2012-10-18 21:45]

Czy Miecio znowu wędzi bo zblizaja sie swietaOcen ten komentarz:

Ocena: 1.0/5 (Oddane glosy: 2)

 

do wojciny [2012-10-18 20:41]

Jak się czuje pani żartobliwie zwana wójtem po przegranej sprawie z panią Kasprzyk? Pieniążki już odłożone na wypłatę pensji i odsetek? Pamiętaj płacisz za swoje.Głupota kosztujeOcen ten komentarz:

Ocena: 1.0/5 (Oddane glosy: 2)

 

rajca [2012-01-06 12:31]

a może by pan były przewodniczący poprawił chodnik co to te samochody które do niego przyjeżdżają rozwalili go,i co, teraz nie martwi się pieniędzmi gminnymi bo jak wjazd był za wąski to zrobił awanturę a jak mu poszerzyli to na złość chodnik niszczy.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.4/5 (Oddane glosy: 7)

 

INK [2011-12-31 14:31]

No dobrze.. kiedys wroce i zostane Wojtem gminy.. i zrobie porzadek..dobrze juz dobrze:)Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.7/5 (Oddane glosy: 6)

 

gosc [2011-07-16 08:38]

wybierzcie palikota zrobi porzadek w socnowicyOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 8)

 

zulu [2011-06-28 09:58]

czy pieniążki za chodniczek "bubel" to ddda Kryśka z własnej kasy czy i tym razem z kasy gminy? I doczekaliśmy się oszczędnej "gosposi"Ocen ten komentarz:

Ocena: 4.3/5 (Oddane glosy: 8)

 

do żałosnego"marcina" [2011-01-27 17:01]

W żopie,hehe.....Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 12)

 

do Aldika [2010-12-30 20:30]

Zrobiłbym to,tylko powiedz gdzie jest tato?Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 9)

 

Aldik [2010-12-28 21:53]

leć pocałuj do w d*pe to sie przekonasz gdzie jest.Wiesz koleś twe komentarze o d*pe pobić...nawet nikt ci nie odpisuje,,,ja zrobiłem to w ramach wspólczucia dla ciebie...pisz kolego dalej....czekamyOcen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 12)

 

Marcin [2010-12-28 19:52]

Czy Miecio już siedzi bo gdzieś go nie widać?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 9)

 

tęsknota [2010-12-22 19:33]

Nie ma M. gdzieś zaginą,boję się o niego.Gdzie jest M?Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 12)

 

troskliwy [2010-12-22 09:59]

Mieciu życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia bo klienci czekająOcen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 9)

 

rybka dobra [2010-12-21 19:00]

Oby się chłop do wigilii wyrobił a tym wędzeniem:-))Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.5/5 (Oddane glosy: 10)

 

pastylka [2010-12-21 18:55]

On teraz wędzi bo dokturka lubi wedzonąOcen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 12)

 

Metek [2010-12-21 18:50]

Nie handluję bo mam grypę po ostatniej wpadce w przeręblę.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 14)

 

do klienta [2010-12-21 17:52]

Podobno na Wojska Polskiego mieszka taki koleś co tani rybą handluję.Jest bardzo smaczna bo nie jego.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 10)

 

znawca [2010-12-20 23:19]

za wszystkie wulgaryzmy odpowiada Marcin W. Pozdro dla CiebieOcen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 10)

 

Komentarze w sam raz [2010-12-19 11:25]

na "poziomie". Wstyd! Nawet dyskutować nie potraficie bez wzajemnego obrażania się i rzucania epitetami.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.5/5 (Oddane glosy: 11)

 

Edi [2010-12-19 11:14]

To właśnie są konkrety,masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?No to masz problem.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 9)

 

jozin [2010-12-18 22:10]

Napiszcie coś konkretnego i od siebie a nie tylko d*pa,d*py,wd*pczyc,zapi**dalać.....Mam nadzieje ze to piszą małolaty a nie dorośli ludzie którzy reprezentują naszą gminę.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 8)

 

Wania [2010-12-18 21:28]

tak,on wyżej s*al niz d*pę ma,ale sie urwało przy samej d*pie i teraz co zostało?Wylewanie żali,ktore nic nie pomogą.Jak mieli korytko to korzystali,ukladziki skończone to trza zapi**dalać,a nie opi**dalać.Klempy żyjecie?Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.7/5 (Oddane glosy: 11)

 

Do Jozin [2010-12-18 20:44]

Ja nie,ale Ty to z tamtej kadencji,się wd*pczyłeś jednym slowem.hehehe...Nie rozpaczaj pzregrana s*aczkę wam napedziła!!!!!!!Takich jak ty wzie się pos*ańcami!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.4/5 (Oddane glosy: 10)

 

obserwator [2010-12-18 18:47]

Mam nadzieję,że ta emisariuszka diabła trafi na lepszego diabła.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 9)

 

wyborca [2010-12-18 18:25]

Ludzie to tylko polityka,chodzi tylko o pieniądze.Ci co się do władzy dorwali to wyborców wszystkich w d.... mająOcen ten komentarz:

Ocena: 2.7/5 (Oddane glosy: 11)

 

Jozin [2010-12-18 18:20]

Skoro wiesz jak się spiera ten kleks to nie raz miałeś z nim do czynienia.Takich jak ty nazywa się zas*ańcami.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 11)

 

do Jozin [2010-12-18 17:46]

Poprzednicy jakże nędzni radni nie raz z nogami rozstawionymi chodzili,aż po nogawicach płynęło...Ty pilnuj swojego d*pska bo pewno kleksiora puściłeś po wyborach i jeszcze duuuuży smród za tobą się ciągnie.Dobrze,ze kleks łatwo sie spiera!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.7/5 (Oddane glosy: 9)

 

jozin [2010-12-17 21:57]

A ja dzisiaj dostałem ładna kartkę z życzeniami świątecznymi i podziękowaniem za to ze nie głosowałem na Krystynę.Teraz przed nią i radą wytężona robota.Oby im tylko żyłka nie pękła i żeby nie popuścili w gacie jak się będą wytężać:-)Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 15)

 

naganiacz do rybaka [2010-12-17 21:35]

A czemu ty po połowach nie zostawiasz swojego nazwiska tylko zacierasz ślady?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 15)

 

wyborca [2010-12-17 21:27]

wybór obecnych radnych był uzależniony od wysokości stawki,ale co tam cztery lata zlecicoś się sobie zawsze uszczknie,a szczególnie dla żony stołek dyrektorski.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 11)

 

Szkiełko [2010-12-17 20:29]

Bogu chwała,iż prawi mieszkańcy gminy potrafili dokonać slusznego wyboru! Nie do pomyślenia miały miejsce sytuacje kiedy to wpadki dawnych radnych zamiatało sie pod dywan,ich niezdarność była określana jako pracowitość,a glupota przykrywana była niejednokrotnie potokiem s*aczki slownej, totalnie zniewalajacej normalnemu człowiekowi myslenie.Ginął zdrowy rozsadek , zwycieżała miałkość intelektualna, slabość charakterków, kicz i wielka nieuczciwość polityczna. Prawdę zastapiono cwaniactwem. Jeszcze trochę, a zostalibysmy w wiekszosci kompletnie ogłupieni,zaduszeni fałszem, bo swieżego powietrza było coraz mniej…Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 19)

 

klient [2010-12-17 12:22]

Napiszcie kto tanio ryby sprzedaje na Świeta ?Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.7/5 (Oddane glosy: 10)

 

Krysia [2010-12-17 08:37]

Mieciu, "rzygać", nie "żygać"Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.4/5 (Oddane glosy: 10)

 

pytajnik [2010-12-16 22:26]

A kto cie tak wychował?Taki kulturalny lub kulturalna.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 8)

 

Bzibziak [2010-12-16 22:02]

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko iść do sklepu i kupić nowe ;] ...Przegrani-życzę Wam troszkę humorku na święta://Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 11)

 

Do naganiacza [2010-12-16 21:54]

Skończ pi**d...ć trzy po trzy dzieciaku idz w pi... bo żygac sie chce od twoich tematów.Czepi sie jednego p ier..li non stop to samo.Podpisz sie z nazwiska i cwaniakuj przychlaście! A najlepiej wal sie spać,tableteke nie zapomnij wziąć!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 9)

 

do pkn [2010-12-16 21:54]

A jakiego stopnia?Pewnie ciebie ominęli i teraz płaczesz.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 9)

 

naganiacz [2010-12-16 21:51]

Zostawcie Mietka w spokoju bo i na was zastawi wnyka:-)) Przecież on już był prawie wójtem:-)Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 10)

 

Aśka [2010-12-16 21:34]

A ja mam pytanko-dlaczego nauczyciela,a właściwie wychowawca klasy gimnazjalnej nie zwróci uwagi uczennicy,która pomylila najwyraźniej klub nocny ze szkołą i przychodzi do szkoły w wieczorowym makijażu,ufarbowanych włosach i wymalowanych pazurach,którymi mogła by z powodzeniem czepić się jakiej przydrożnej brzozy i wisieć na niej z powodzeniem kilka ładnych dni?!Czy Państwo boicie się ruszyc"madame"?A ja bym taką solidnie miotłą po zadku,kaczana pod zimną wodę dla otrzeźwienia,a jak nie to nagana bez dwóch zdań.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 8)

 

Rodzic [2010-12-16 21:12]

Dziecko moje twierdzi,że w końcu w szkole SPOKÓJ!I Bogu dzięki.Bo ostatnie jakże paranoiczne sytuacje to skłaniały tylko,by w szkole zamontowac kamerę i byłby"Tok show 24 h na dobę"!W końcu odbiliśmy się od mułu-teraz musi być tylko lepiej.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 8)

 

pkn [2010-12-16 19:26]

Z tego co sie orietuje to poprzednia rada nawet nadawała tytuły naukowe:).Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 11)

 

myśliwwy [2010-12-16 19:00]

Miecio wójtem super sprawa, jest to osoba wykształcona, prawa, ale ja bym obstawał za panem Zbyszkiem , co to teraz karierę robi w powiecie .Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 9)

 

Janusz [2010-12-16 18:21]

Jak nie wiecie jakie mieli wyniki to Wam podam: Lamczyk - 622 głosów Domański - 461 Jaszczuk 412 Siłuch Bożena 409 Mroczek - 384 Chmielarz - 268 Maśluch - 246 Trubaj -229 Trojniak -227 Makarewicz 216 Wezgraj 215 Lange - 181 Zawadzki - 132 Kwiatek 128 Zając 114 trochę naplątałem - poprawiam , soryOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 9)

 

do pkn [2010-12-16 18:20]

A co takiego robili możesz napisać?Nie stawiaj sobie sam ocen przy komentarzach:-)))Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 13)

 

Janusz [2010-12-16 18:19]

Jak nie wiecie jakie mieli wyniki to Wam podam: 1. Lamczyk - 622 głosów 2. Domański - 461 3. Jaszczuk 412 4. Siłuch Bożena 409 5. Mroczek - 384 6. Chmielarz - 268 7. Maśluch - 246 8. Trubaj -229 9. Trojniak -227 10. Makarewicz 216 11. Wezgraj 215 12. Lange - 181 13. Zawadzki - 132 14. Kwiatek 128 15. Zając 114Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 8)

 

pkn [2010-12-16 18:12]

Kolego dlaczego drążysz ten temat z radą?Tak strasznie boli Ciebie to?Przypomnij sobie co wyprawiała poprzednia rada.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 12)

 

lek na całe zło [2010-12-16 18:03]

Nie jestem z tamtego ugrupowania i nie podpisuję się pod tym co robili.Skoro wymiana rady miała nam przynieść nową jakość to jak można nazwać to co radni zrobili na pierwszej radzie?Zachowali się jak dzieci a nawet gorzej. Zachłysnęli się tym co na szczeblu lokalnym nie można nazwać władzą tylko przygodą.Dali się poznać już na początku.A to niby taka inteligencja miała być.Wstyd,wstydOcen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 10)

 

Fan Mietka [2010-12-16 10:11]

ja to Miecia bym widział na stanowisku wójta. Tylko nie wiem czy by karpi starczyło...Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 10)

 

pck [2010-12-16 09:56]

szkoda chłopaka,co będzie z naszą gminą?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 6)

 

tołpyga [2010-12-16 09:28]

Mam pytanie , ile Meeeeeeetko do stał w zawiasach ? bo sa tacy co twierdzą że sylwestra spędzi w ciupie.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 10)

 

Obiektywny [2010-12-15 21:48]

ale Maśluch dostał w d..., no niech będzie w posladkiOcen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 9)

 

pck [2010-12-15 21:36]

Czytam posty i sie dzwie ze w ludziach moze byc tyle nienawisci.Skoro zyjemy w demokratycznym panstwie i dokonujemy demokratycznych wyborow to uszanujmy wole wiekszosci mieszkancow.Przegrani powinni miec wiecej honoru.Ostatnie poczynania przegranych to ciosy ponizej pasa i żenada.Ludzie dajcie spokojnie zyc i pracowac. Pozdrawiam i zycze rozsądku.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 9)

 

do leku na ............ [2010-12-15 21:33]

Przypomnij sobie mądralo co sie działa za poprzedniej rady...Mało sie nie zachłysnęli swoim"ja,ja,my ,my".Im bardziej tępy,tym więcej miał do gadania,nie ważne ,że bzdety.Ale widocznie ty jesteś z tamtego ugrupowanka, co by tylko"Po trupach...".Urwało sie koło samej d...y,więc próżno żale...Płaczcie,stekajcie i łzy na darmo rozlewajcie..."Żal tu nic nie pomoże...."Popłacz,tyle Ci ostało.....Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 14)

 

lek na całe zło [2010-12-15 21:26]

Oj boli,boli ale nie przegrana tylko to w jaki sposób radni potraktowali radnych z opozycji przy wyborze składu komisji.Trzeba być człowiekiem bez żadnych zasad i bez honoru.Nowi radni zachłysnęli się władza bo przecież weszli na salony.Takiego cyrku nie ma w żadnej gminie.Nie odpisujcie bo nie mama czasu z wami dyskutować.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 11)

 

Do lek na całe zło [2010-12-15 21:02]

Nie płacz...to nic nie da...trudno przegryzć gorzką pigulkę!Oj przegrana boli!!!!!chahchahchaOcen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 7)

 

lek na całe zło [2010-12-15 20:51]

Bardzo możliwe ze ta panią Adę ortografii uczyła pani Krycha.Zostawcie ją w spokoju a zajmijcie się sobą.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 11)

 

dO Ada [2010-12-15 20:33]

ADA pi**daczyć nie wypada...........Co za analfabetka?wstyddddddd jak cholera!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 9)

 

Józka [2010-12-15 20:30]

Płakać czy śmiać się?Brak Ci tematu,monotematyczność się wkrada miedzy twoje "ego" kolezanko.Żal mi CIEBIE.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 8)

 

do "do Ady" [2010-12-15 18:52]

Racja ;) Ale dodatkowo jeśliby każde słowo "kościół"/"kler" zastąpić słowem "Krystyna" wyszłaby nam kolejna prawda...Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 11)

 

do "do Ady" [2010-12-15 18:48]

Racja ;) Ale dodatkowo jeśliby każde słowo "kościół"/"kler" zastąpić słowem "Krystyna" wyszłaby nam kolejna prawda...Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.9/5 (Oddane glosy: 7)

 

Do analfabetki [2010-12-15 18:19]

Ma rację kolega,który dokonał wyzej wpisu.Zamiast pisać brednie z błędami ortograficznymi zajmij się studiowaniem fachowej literatury.A jak bedziesz grzeczna to może Mikołaj przyniesie Ci słowniczek bo robić takie"byki" w 21 wieku to trochę kwas...I to mając na plecach takie latka.Kicha!!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 10)

 

do Ady [2010-12-15 18:12]

Cóż najwieksze poparcie kler uzyskuje wśród biedniejszych warstw społeczeństwa.Wykorzystuje to w pelni,szczególnie przy okazji wyborów czy referendów itp.Ma świadomość swej realnej mocy i to pozwala mu na osiągnięcie olbrzymich korzyści.Który np. z polityków proszę Państwa przeciwstawi się mocy Kościoła?Jest przeciez świadom,że Kościół może spowodować wykluczenie go z polityki.Szczególnie u nas w Polsce Kościół robi co chce!Generalnie rzecz biorąc Kościół jest chyba największą i najlepiej zorganizowaną instytucją na świecie...Jedyna obawa,to spadek liczby wiernych-czyli podatnych na wpływy Kościoła.Reasumując,wystarczy trochę pomyśleć, uważnie popatrzeć,poczytać by zrozumieć,że jesteśmy szarą,wykorzystywaną przez Kościół,bezmyślną masą.Pozwalamy sobą manipulować.Ja osobiście jestem wierzacym katolikiem,lecz do kontaktu z Bogiem coraz mniej mi są potrzebni jego ziemscy słudzy... Pozdrawiam dziecinkę Adę(która mało jeszcze wie o świecie,albo naczytała się "Baśni ANDERSENA")-zapaloną zwolenniczkę"inteligentnych,którym nikt nie dorównuje".Żenada to co pleciesz!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 11)

 

nie ma tabletek "uspakajających" [2010-12-15 18:08]

ale są za to USPOKAJAJĄCE, analfabetko. A o moje ciśnienie sie nie martw, tylko zajmij się eliminowaniem braków we własnej edukacji.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 8)

 

ada [2010-12-15 16:01]

weź tabletkę uspakajającą,bo nie wytrzymujesz ciśnieniaOcen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 7)

 

do ady [2010-12-15 14:52]

rozumiem, że jesteś słabo wykształcona skoro tak imponuje ci wykształcenie księży ale nie próbuj sugerować innym, że wtrącanie się osoby duchownej do władz świeckich jest ok. Zadaniem księdza nie jest politykowanie a sfera duchowa, religijna, poza tym każdy z sam powinien podejmować decyzje a nie konsultować je z księdzem.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 8)

 

ada [2010-12-15 14:43]

Wstyd za tych którzy wypowiadają się na temat księży.Nikt nie doruwnuje im pod względem wykształcenia i inteligencji.Jeżeli przez całą kadencję ma rządzic pewien lokalny układ to jest to poprostu przerażające.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 8)

 

Parafianin [2010-12-14 20:58]

Witam!Pozwólcie Państwo,ze wyrażę swoje zdanie.Otóż jak dla mnie powaga kościoła staje sie śmieszna.Pytam-czy wszyscy odmienni w politycznych sądach z rekolekcjonistą poinformowanym przez proboszcza,idąc za ich retoryką są mniej prawi?Czy to znaczy,ze my parafianie jako owieczki powinniśmy isć za pasterzem,nawet na te pstwiska,na temat ktorych Oni w ogóle nie powinni się wypowiadać publicznie,a my powinniśmy je wybierać absolutnie sami? I czy wreszcie to nie krytyka i oburzenie jakie spotkało przybyłego rekolekcjonistę po jego nie na miejscu kazaniu,ale właśnie samo jakże stronnicze i polityczne rekolekcyjne kazanie mocno umniejszyło Jego i proboszcza autorytetowi-na Ich własne ŻYCZENIE!Nie idziemy,a przynajmniej większość z nas na rekolekcje po to,aby ktoś krzyczał nam z ambony jakie zdanie ma o p.wójt!Każdy z nas parafian pewne kwestie,także polityczne rozważa w swoim sumieniu i nie potzrebuje do tego ryczących głosów z ambony!A jeśli takowe się pojawiają,to oznacza tylko niedojrzałosć tej głoszącej strony i zagrożenie podziału i rozdziału w czymś, co w swoim założeniu podzielne nie jest. Dlatego dla mnie jako katolika trudno pogodzić się z tym,że w naszym kościele próbuje się nas w pewnym stopniu klasyfikować-okrutnie,bo politycznie!!! kazanieOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 8)

 

ambonka [2010-12-14 20:38]

Wow...ty prawie jak "nasz proboszczunio" nakręcony! ,,Nie zadzieraj nosa,nie rób takiej miny,nie udawaj Greka.."Każdy za siebie bedzie odpowiadał,zgoda,że nie powinno sie nikogo oczerniać,ale skoro proboszczyk daje przykład z góry.....Nie warto nawet o tym pisać,proboszcza mało kto darzy szacunkiem,ludzie maja uprzedzenie do księżulka.....Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 8)

 

do diabła [2010-12-14 20:23]

Pi**d...sz trzy po trzy!Widać,że mie masz co robisz skoro tak sledzisz te stronę...Nie zanudzaj,czep sie jakiejroboty!Zgrywasz cwaniaka?A podpisz sie z nazwiska i wtedy kozakuj i pisz kolejne bradnie typu-nastepca papieża bedzie Myszka Miki!chachacha. Cos sie czepil tego Mietka?Gó*no mnie obchodzi ten człowiek,a jak masz jakie wątki do niego to zapi**d...j do niego już dziś,a nie piep,,ysz jak potłuczony co minutę to samo!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 9)

 

młody [2010-12-14 20:19]

Ludzie ile w Waszych słowach jest nienawiści... Sami się zatrujecie jadem, który w sobie macie. Obrzucajcie się dalej błotem i wymyślajcie nowe plotki, tylko że przed Chrystusem na sądzie, nie będzie tak wesoło i beztrosko. Ci którzy mają rozum, niech piszą komentarze na poziomie. A najlepiej niech wszyscy bohaterowie publicznie i jawnie wyrażą swoje zdanie. Dorośli ludzie? Żenada. "Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do Królestwa Niebieskiego".Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 8)

 

Gdzie diabeł nie może... [2010-12-14 19:41]

Naprawdę takie kazanie mieliście z ambony? A czym się wójtowa naraziła?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.9/5 (Oddane glosy: 7)

 

do dobrego uczynku [2010-12-13 21:37]

Każdy może wyrazić swoje zdanie i nie zabronisz mi tego.Widzę ze czuwacie na forum i jak małe pieski zaraz gryziecie jak ktoś jest innego zdania niż wy ale co się dziwić.Jaki wódz tacy podwładni.A co do tego pana rybaka to nie udawaj ze go nie znasz.Jemu juz nie jeden tłumaczył i nicOcen ten komentarz:

Ocena: 3.7/5 (Oddane glosy: 12)

 

Dobry uczynek [2010-12-13 20:00]

SPOKOJNIE,gorzej nie będzie jak było!!!!Skończ kolego nuuudny temat,jak nie masz co nowego i mądrego pisac to zajmij się przedświątecznymi porządkami(w rozwoju swego ego)Powodzonka. p.s.Jak masz co do Mietka czy jak tam go zwą to idż i mu wygarnij w 4 oczy ,a nie bohatera anonimowego rżniesz!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 9)

 

sąsiad metka rybaka [2010-12-13 17:35]

Rzeczywistość to zobaczymy za kilka miesięcy.Ciekawe jak długo rada wytrzyma z wójtową?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 11)

 

Rzeczywistość [2010-12-12 17:55]

Stawiać to Ty se możesz,oczy w słup!Chłopie nie rozpamiętuj co "by było gdyby baba wąsy miała"?Chyba gorzej niż kurna było to nie może!Się towarzystwo w końcu uspokoiło-czas NAJWYŻSZY ku temu!Trzeba stąpać po ziemi,a nie szukać nowych intryg,daleko się z nimi nie zajdzie,o czym przekonali się " rozpienione pieniacze".Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 9)

 

wyborca [2010-12-12 17:15]

Ja stawiam na radnego z PO Pana Kalitę z Turny, powinien zostać przewodniczącym rady.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 13)

 

Ja [2010-12-10 23:17]

Pozdrawiam Krysieńke, miłej pracyOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 10)

 

CKM [2010-12-10 22:25]

Wójt ok , rada ok wiec powinno byc dobrze.Powodzenia.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 8)

 

misio Yogi [2010-12-10 20:00]

Nie sosnowiczanko-tryska z Ciebie nienawiść jak krew z wieprzka - z tego co piszesz widać gołym okiem,iż nienawidzisz wszystkich... Myślę lalko ,że jesteś rozczarowana wynikiem,jak inni"pobici" Ale to dobrze ,że ludzie nie wybierają takich jak Ty.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 6)

 

do mokra....... [2010-12-10 18:41]

Jak nie jestes z Sosnowicy to po co sie wpier....sz w nie swoje sprawy?Jęzorem jak krówsko mielisz?Ocen ten komentarz:

Ocena: 4.7/5 (Oddane glosy: 6)

 

do MOKRA MOKRA MOKRA [2010-12-10 11:06]

Ja się zastanawiam skąd się tacy ludzie biorą jak ty. Dostałaś internet i uważasz się za anonimową. Co kogo obchodzą cudze łóżkowe sprawy? Niby taka światła jesteś ale jednak masz cechy stereotypowej wieśniary-tylko na języki weźmie i poplotkuje z koleżaneczkami. Wstyd!!!!! Ps.nie jestem z sosnowicyOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 9)

 

jola [2010-12-10 10:48]

z takim tałatajstwem to wstyd że wygrałam,ciekawe po ile chodziły te pakiety u zbycha i czy to prawadaOcen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 8)

 

do jagody [2010-12-09 21:51]

jagodziu burak to ciebie zrobił i teraz się za ciebie wstydziOcen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 7)

 

LUBA [2010-12-09 21:33]

Pozdawlaju Michaiła!KAK z tOBOJ?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 8)

 

do buraka Cesia-jagoda [2010-12-09 21:29]

no gryzie cie Cesiu WYGRANA P.wojt!!!!!No nie mogą przywyknąć do rzeczywistosci buraki!Ye,yes,yes!!Tak 3 mać!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.7/5 (Oddane glosy: 7)

 

czesiek [2010-12-09 21:15]

Ty mieszkaniec prawda boli co?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 8)

 

mieszkaniec [2010-12-09 20:44]

Zbierzcie sie wszyscy w kupe i pocalujcie tego pana i wójtową w d...ACH popatrzcie jak przegrana boli chachachachacha!!!!! Zmiencie temat bo "wkoło Wojtek",zbrzydlo juz wszystkim!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 10)

 

krok [2010-12-09 20:19]

Gdzie diabeł nie może .... . Odebrało kobiecie rozum i tym wszystkim rogaczom. Stasiu odpiłuj na jutro rogi , bo zachaczysz o futrynę. ha!ha!ha!ha!ha!ha!ha!ha!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 13)

 

rajca [2010-12-09 19:24]

walcie się wszyscy wrogowie od naszej ukochanej wójtowej ,co nie pasuje wam wójtowa bo nie poddała się wam i waszym nikczemnym planom , a czerepacha za burtę.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 9)

 

rajca [2010-12-09 19:21]

walcie się wszyscy wrogowie od naszej ukochanej wójtowej ,co nie pasuje wam wójtowa bo nie poddała się wam i waszym nikczemnym planom , a czerepacha za burtę.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 12)

 

Zniesmaczony [2010-12-09 18:29]

Drogi proboszczu pragnę zacytować księdzu pewny urywek:"Właśnie wybrałem Ciebie słabego...Chcę,żebys był swiatłością świata,solą ziemi(...)uczynię Cię murem warownym,słupem żelaznym,abyś poszedł i mówił,co ja Ci każę,abyś wyrywał i burzył,budowal i sadził..." Zgodnie z powyższym Pan Bóg powolał ksiedza do służenia innym,nie do oceniania;Pan Jezus przyszedl na ziemię zbawiac a NIE OSĄDZAC tak jak ksiądz!Czyzby ks.pomylił się z powołaniem???"Bo dużo jest powołanych,lecz mało pwybranychny"!!!Lepiej kontrolować własne uczynki niż cudze,bo takim postepowaniem jak czyni ksiądz daleko proboszcz nie zajdzie:pustki w kosciele,mizerna ,cicha taca,nieodpowiednie traktowanie interesantów,apolityczne zagrywki..etc nie przystoją duszpasterzowi!!!Dojdzie do tego,że chodząc po kolędzie będzie ks,kołatał a ludzie nie otworzą!"Niebiosa spuście nam rosę,bo ziemia pęka z pragnienia za kroplą sprawiedliwości(...)"Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 14)

 

sasiad [2010-12-09 12:03]

Mietek dla mnie na święta znajdzie się jakiś karpik?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 8)

 

po zająca tez z nim [2010-12-08 21:05]

To Miecio i do księdza stawu zagląda?Wstyd a radna dumna z rodzinki.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 8)

 

do !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOHERKA [2010-12-08 20:44]

MA,ma krzywe nózki jak s...O widzicie jakiś Moherek sie odezwał.Radyjka M. sobie posłuchaj i lulu pa matrono. Idz mu na tace rzuć(dużooo aby!!!) bo ci płytą da ale po łbie!!!!!hehehe.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 8)

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [2010-12-08 20:37]

Przecież całe województwo wie kto rybkę rozdaje i kto ją dostaje. Wstyd złodzieje, ksiądz ma rację.....................Ocen ten komentarz:

Ocena: 4.0/5 (Oddane glosy: 7)

 

smakosz rybki wędzonej [2010-12-08 20:20]

A ja mam was wszystkich gdzieś ,idę z Meeeetkem na ryby i już , tylko gdzie bliżej ? a do kleru.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 8)

 

Do zniesmaczonego katolika [2010-12-08 20:19]

Masz rację kolego!We łbach sie poprzewracało klechom,a Pan Jezus boso na osiolku jeździł.Do czego to dochodzi,żeby dzieciom kazać skarbonki ze świnką rozbijać.Pasibrzuchy cholerne!Wołać o pomstę do Nieba!!!!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.9/5 (Oddane glosy: 11)

 

do kolegi który zadedykował sentencje dla patałach [2010-12-08 19:24]

super!!!!!dobre!:)popieram kolego!tak trzymać!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 12)

 

do kolegi co gada o d*pie Maryny [2010-12-08 18:09]

A wiesz,że d*pa w ujęciu filozoficznym ukształtowała pogląd sceptyków mówiący że 'nie można wyżej s*ać niż się d*pę ma'.Wciel więc to w swe życie buraku!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 11)

 

Temu patałachowi co znalazl sobie tanią rozrywke [2010-12-08 18:02]

Może nalezy jemu zadedykować sentencję co czynię z całego serca otóż: D*pa ma szeroki potencjał turystyczny, albowiem można pojechać do "d*py na raki, lub pójść w trzy d*py".Co wybierasz?Ewentualnie mam jeszcze jedną propozycję nie do odrzucenia-możesz kolesiu przekazać również emocje pozytywne, np. całując ową Osobę,którą widocznie Cię podnieca w samą d*pę.I pamietaj,że d*pa jest również cenionym materiałem do wyrobu instrumentów muzycznych np. z koziej d*py trąbka.Więc-Nie zadzieraj z d*pami kolesiu! P.S Uważaj,żeby twoja d*pa nie stała się cennym źródłem organów np: do przeszczepów zgodnie z powiedzeniem- nogi ci z d*py powyrywam” lub „upi**dolę Ci łeb przy samej d*pie"!!!!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 12)

 

do zakochanego [2010-12-08 17:22]

daj sobie siana człowieku!ty sie o inną d*pę nie martw! ty się martw o swoją!najwidoczniej jesteś teraz tak bardzo zdesperowwny,bo pier..... trzy po trzy!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 12)

 

Karramba [2010-12-08 17:03]

Moi kochani mieszkańcy gminy ,przypadkiem przeczytałem wszystkie zamieszczone komentarze i nasunęło mi sie pewne pytanie,a mianowice czy scenariusz do popularnego filmu "Ranczo"pisany był w Sosnowicy?.A jak tam zawiedzione stare klempy tuptają chyba baaardzo cichutkoOcen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 13)

 

od sąsiada [2010-12-08 15:27]

Pewnie ze trzeba mądrych zatrudnić.Tylko kto mądry trzyma z Kryską?Mamy w gminie mądrego kierownika komunalnego po zawodówce jakby nie było ludzi bardziej wykształconych.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 9)

 

zakochany [2010-12-08 14:42]

Plotka niesie że dla MOKREJ zatrudniają Marcinka bo jej rogacz przy niej wysiadł, niezłe chece się szykują, tak trzymać. MOKRA się zestarzała , ale ma jeszcze mokro widać jak nogami przebiera.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 10)

 

Realistyczny [2010-12-08 13:30]

Jesteś zupełnie do niczego A na dodatek powiemy że Pożytku w parafii z ciebie nie ma tu żadnego Nie ma nie,Robisz za dużo tu zamętu A nie wynika z tego żadna dobra rzecz... (...) I wiem co zrobię Zamienię Ciebie Na lepszy model!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 9)

 

do smakosza [2010-12-08 13:12]

Nie podpuszczajcie proszę bo pier...aby pisać! Poliż sobie soli -aby wrócić do słooonej rzeczywistości,hehe.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 8)

 

zniesmaczony katolik [2010-12-08 13:06]

Popieram.Rzeczywiście ludzie mają dosć księdza,ale po części sami sobie piwa nawarzyli narzekając na poprzedniego ks.Mikulskiego.Taki był ponoć na nic,,,"Po dobrym panie,,,"I mają"lepszego" co to tylko kaskę liczy.Nie do pomyslenia,żeby na rekolekcjach jeden jakiś nawiedzony rozdawał płyty dla dorosłych niby za darmochę,a "nasza panienka"proboszczunio za chwilę mówi dzieciom,żeby za własne oszczędności(pytam jakie!!!!!???) przyniosły na tacę bo inaczej to rekolekcjonista innym nie będzie za co miał rozdawać-ZA DARMO-pięknych płyt!!!!Niech se wsadzi tę płytke...Co za oszukańce,od dzieci pieniądze wyłudzać.Na pocieszenie-remont cerkwi trwa,zawsze można się "przestawić".Ewentualnie niech Ci mądrzy co wygonili ks.Mikulskiego zrobią casting w G-oku,bo ten obecny jest"NIE DO POBICIA".Mało ludzi w kościele?Jeszcze dojdzie do tego,że sam będzie tylko z tą wyjącą organiściną!Tylko czekać.Żenada!!!!Stawki spiewa każdemu inaczej i to jakiee,a za otwarcie bramy wjazdowej na cmentarz-bagatelka 200zeta!No nie mogę,bo scyzoryk sam sie otwiera w kieszeni...I jeszcze coś.Ludzi trakować drogi proboszczu jak smieci-chyba nie wypada.Zostawia sie ludzi w kancelarii na 45min i idzie się spożyć wieczerze,a co niech sobie plebs czeka!Możeby tak taczkę odrestaurować?Co Wy na to?Zgroza!!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 12)

 

smakosz [2010-12-08 12:50]

A ja dostałem od Jasia 25 zeta ( wiemy za co) i winko wypiłem, mniam mniam mniam mniam mniam mniam miniam ,ale byli tacy co 100 dostali jaka szkoda że nie przeniosłem się do Orzechowa.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 9)

 

jeszcze coś [2010-12-07 22:16]

a kler źle zrobił i się po złej stronie opowiedział a teraz narzeka,że nie ma ludzi w kościele.............. niech teraz w lesie szuka wiernych i kasy! i po co to było się mieszać do polityki proszę księży???zwłaszcza nowym !!! a na wywiadówce krzyczeć głośno!takim się już nie ufa!! rekolekcje są i aż przykro,że ludzi nie ma!jeszcze za żadnego księdza tak nie było:(Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 9)

 

jeszcze coś [2010-12-07 22:08]

a kler źle zrobił i się po złej stronie opowiedział a teraz narzeka,że nie ma ludzi w kościele.............. niech teraz w lesie szuka wiernych i kasy! i po co to było się mieszać do polityki proszę księży???zwłaszcza nowym !!! a na wywiadówce krzyczeć głośno!takim się już nie ufa!! rekolekcje są i aż przykro,że ludzi nie ma!jeszcze za żadnego księdza tak nie było:(Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.7/5 (Oddane glosy: 12)

 

Realista [2010-12-07 21:54]

Wiesz kolego,prawda jest tak,że jedyną"mądrą"osobą w UG jest przegrany pan W. M.Jeśli pójdzie tak dalej,ehhh.....Smutne,ale prawdziwe......Ocen ten komentarz:

Ocena: 4.5/5 (Oddane glosy: 10)

 

do sąsiada [2010-12-07 21:40]

a mi najbardziej szkoda tych co lizali żopę panu M.!!!teraz to on musi się sprężyć by każdego zadowolić i im pracę dać heheheeh tyle kasy w wódkę przelał,żeby pijaczków napoić za głosy!!!!ja tez za jego piłem, ale i tak zagłosowałem za Krystyną heheheh PS. a pewnie,że pani wójt rozbuduje gminę, a co?????????trzeba ludzi mądrych zatrudniś, a reszta niech szuka pracy u pana M.tylko gdzie????????????????????Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 10)

 

Cegiełka [2010-12-07 21:02]

Tak,tak,niech liżą sól i walą łbami z rozpaczy w co tylko chcą!!!!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 10)

 

mycha [2010-12-07 20:30]

nie podpuszczajcie głąbów bo temat główny im się skończyłOcen ten komentarz:

Ocena: 2.3/5 (Oddane glosy: 8)

 

------do myszki miki---- [2010-12-07 20:26]

Bębni bęben, trąbi trąba by oznajmić wpis głąba. Tobie koleś,kubek wódki, albo dwa, by nauka lepiej szła.Cha,cha,cha. Prawda jest jak d*pa - każdy ma swoją.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.7/5 (Oddane glosy: 9)

 

Do Mokra [2010-12-07 20:06]

Ze tancerka z niej dobra to wiedziałem ale żeby aż tak....Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 6)

 

Łoszak [2010-12-07 19:58]

Czy niektóre niezadowolone z wyborów stare klempy ze szkoły w ramach zgryzoty będą włóczyć się po ulicach?Aby z rozpaczy tylko soli z szosy nie lizały...Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.2/5 (Oddane glosy: 9)

 

myszka miki [2010-12-07 19:14]

Wieczny "student" zapomniał że 10 lat studiował , krowę leczył że aż zdechła.Więc profesję zmienił i szmatami zaczoł handlować,ale że był leń więc splajtował , teraz liznoł "wielkiego świata" i ludźmi pomiata.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 6)

 

Struś pędziwiatr [2010-12-07 18:48]

A propos wykształcenia-wykształcenie nie piwo, nie musi być pełne.Bóg też zaczynał od zera. Jak się ściemni, to tym co tak płaczą po kątach wyjaśnię.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.5/5 (Oddane glosy: 11)

 

Felo [2010-12-07 17:32]

Zdziwienie, zaskoczenie! To specyficzne i ekskluzywne zajęcie i "luksus" dla tych co to chodzą z "przyszytym" usmieszkiem,że nic sie nie stalo! Dlatego też charakterystycznym dla nich gestem jest już tylko patrzenie na realny świat rozszerzonymi ze zdziwienia oczami.No tak też można-cały otaczający wówczas świat jest taaki cudowny, jeśli nań spojrzeć szeroko otwartymi oczami.To właśnie, uleganie radosnemu zdziwieniu, jest rozkoszą dla nich niedostępną, natomiast kroczenie juz tylko donikąd dzięki wizjonerskim upojeniu jest oznaką zdziwienia.I tak na koniec- Rozum tych przegranych doradców i"mędrców"zmieści się w jednej skorupie od orzecha i jeszcze wolne miejsce pozostanie!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 9)

 

MOKRA MOKRA MOKRA [2010-12-07 17:30]

Janek to też rogacz, już zapomniał jak mu żona doprawiła. ha ha ha ha ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cała wiocha się z tego śmieje.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 9)

 

Bajka [2010-12-07 08:34]

Rudy-już był w ogródku już się z gąską witał.................Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 8)

 

do tego co karze całować [2010-12-06 22:32]

Na przyjemność trzeba sobie zasłużyć.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 9)

 

Tak pytam [2010-12-06 22:03]

Jak to jest możliwe ze w pierwszej turze wyborów tam gdzie było 5-ciu kandydatów wszystkich nie ważnych głosów(w głosowaniu na wójta)było 13 a w drugiej turze tam gdzie się wybierało pomiędzy dwójką(dużo łatwiej)głosów nie ważnych było 25? Czyżby ktoś pomagał dostawiać krzyżyki?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 9)

 

do sąsiada-sąsiad [2010-12-06 21:21]

Zbierzcie sie w kupe i pocalujcie p.wójt w.... Trudno pogodzic się z porażką,aj boli.Cha,chaOcen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 12)

 

Mieszkaniec [2010-12-06 21:17]

W jednym tylko przypadku rada nie zawadzi: W jakim? – Gdy się pokora u mądrości radzi. Ci co tłukli samochody,i nie tylko...zostala wam POKORA.TYLKO.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.5/5 (Oddane glosy: 8)

 

sasiad [2010-12-06 20:37]

Teraz pierwsze zadanie wójtowej to rozbudowa gminy żeby wszystkim tym co lizali jej tyłek dać prace.Najbardziej mi szkoda pani Ignatowicz.Biedna chodziła na wszystkie posiedzenia rady.Chciała się dobrze przygotować do roli radnej a tu taka nie miła niespodzianka.Za cztery lata na pewno zostanie wybrana jak już dokończy staż:-)))Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 9)

 

Terunia [2010-12-06 12:47]

Gratulacje PANI WÓJT.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 11)

 

wyborcy [2010-12-05 23:33]

GRATULUJEMY PANI WÓJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 12)

 

Radar [2010-12-05 22:07]

Ptaszki ćwierkają-pozytywnie p.wójt!Radocha!SuperrrrOcen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 11)

 

Kasownik [2010-12-05 21:00]

CHA,CHA.Dobrze,że tylko komentarze,inni siebie dawno skasowali.Jak nie wiesz co pisać to pomilcz,albo napisz coś takiego co bedzie lepsze od milczenia!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 9)

 

antek [2010-12-05 17:24]

kasuja komentarzeOcen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 9)

 

idol [2010-12-05 16:39]

KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!!!!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 8)

 

Wyborca [2010-12-05 16:30]

Za co to ich biją w tyłek, gdy pobłądzi głowa? Za to, że głowa błądząc, rozum w tyłku chowa! Glosowałem zgodnie z sumieniem na p.wójt!Powodzenia.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.0/5 (Oddane glosy: 11)

 

Ten co kocha kaczora,ale Donalda:) [2010-12-05 16:10]

Tak w I turze prawie mieliśmy wiecej kandydatów na wójta niż glosujących!A kler krzyczał,że nie głosować to grzech...Więc nie zgrzeszyłem i głosowałem 2 raz na Wójtową! p,s.Do Stacha!Popieram Cię kolego w 100%.Mądry zrozumie,głupim nie ma co tlumaczyć,nie pojmą.Temat im sie juz skończył (bo ile mozna do choroby mielić>!) A oni-czy słyszycie jak milczą?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 12)

 

czyste podwórko [2010-12-04 19:44]

Nie martwcie się o transport.Jutro będę dowoził bo takie polecenie dostałem od mojej pracodawczyni pani J.Stasiu a czy ty wiesz jakie zadłużenie ma gmina?Jak tak dalej pójdzie to sprawy będziesz jeździł załatwiać w Debowej Kłodzie albo jeszcze dalej.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 8)

 

stachu [2010-12-04 09:41]

nie martw sie człowieku Krysia nadziei nie traci!!!!!!!!!!!!widze,że juz nawet nie macie atutów do dyskusji hehehe tylko Kryśka i Kryska!!!zazdrośc was zżera i tyle!! porozmawiajmy lepiej o przegranych wyborach i mało kompetentnych kandydatach z 21 lisopada!:))))))) czemu nie porozmawiacie o tych kandydatach co sklepowym kasę zostawiali na pojenie "drobych pijaczków" za głosy i w lasach namawiali pracowników na niegłosowanie na wójtową! tego nie widzicie??a pamiętacie czasy co trzy miesiace pensji za pana J.M nie było????tego tez nie widzicie!!! jeszcze żaden wójt tyle nie zrobił dla wiosek co wójtowa!!niektórych to nawet wsie na oczy nie ogladały!przedszkole otworzyła to ta niekompetentna rada chciała zamknąc!no tak bo przecież dzieci w przedszkolu nie mają ciemniaki!to się wpi**dalaja tam gdzie nie trzeba!! mam nadzieje ,że ona w końcu zrobi porządek!i wypieroli dla przykładu parę osób to sie dziady nauczą!!! powodzenia pani Wóóóóóóóóóóóóóót!!jutro nawet na piechotę będziemy szli na pania głosować!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.2/5 (Oddane glosy: 14)

 

do niby pani [2010-12-03 19:45]

Nie szata zdobi człowieka-tyle w temacie.Tty jesteś zakompleksiona skoro tak myślisz.Coś ostro szczekacie. Czyżby krysia po zebraniu w Pieszowoli traciła nadzieję?Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.7/5 (Oddane glosy: 10)

 

Do Jasia [2010-12-03 19:33]

Płaszczyku to raczej ta osoba nie bardzo ma,(pod płaszczykiem ma złe intencje raczej)no ma jakąś jesionkę wiatrem podszytą-taka na 4 pory roku,musi marnie pracowała jako radna,bo się nie dorobiła,a co do butów-zawsze upitolone,więc nie trzeba czyścić,zresztą-nie ma teraz komu nawet je polizać!Oj, kiepskie notowanka!Zero popleczników,osamotnienie......przygnebienie....kaputt!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.4/5 (Oddane glosy: 13)

 

antek [2010-12-03 16:47]

no i niech pieniądze za referendum oddadzą złodzieje!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 12)

 

Lady Gaga [2010-12-03 16:45]

Jasiu niech jej płaszczyk podają ci co jej buty czyszczą!Zresztą widać było przed wyborami kto jej czyścił!!!Hahahaha, coś z tych wędrówek po domach nic nie wypaliło!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.3/5 (Oddane glosy: 10)

 

jasio [2010-12-03 15:31]

Lady nie bądź taka do przodu.Dla Bronki to ty możesz buty czyścić i płaszczyk podawać.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 9)

 

Chętny od zaraz [2010-12-02 21:24]

Jak będą namawiać to i ja przyłaczę się na ową imprezkę,pojem ,popiję a potem z czystym sumieniem katolika zagłosuje na wójcinę.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 9)

 

Lady Gaga [2010-12-02 20:57]

Ale najbardziej mnie cieszy,ze zmienili radę!!Ale jak zdołała Bronka przejść?zamiast wnuki pilnować to za rządzenia sie wzieła!daj kobieto młodym szanse!!a propos co ten Siwik takiego zrobił???Wy jesteście smieszni!!ale powinno to dac co niektórym do myślenia!że ludzie wójtową poperają!a tak na marginesie!ludzie kończcie szkoły srednie- wójtami zostaniecie!bo oprócz wójtowej i włodarczyka to kandydaci po szkołach srednich!hehehehehe! śmiech na sali!! i mam nadzieję, ze wójtowa zrobi porządek w szkole i rozwali elitę! pozdro!! a reszta niech sie bawi jak inni płacą!!!polak zawsze był przekupny!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 14)

 

prorok [2010-12-02 20:54]

Wiem jedno,że mniejszość dostosuje się do większość jak 4 lata temu...Tak 3 mać.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 8)

 

Wizjer [2010-12-02 20:19]

A może wiecie gdzie jeszcze będzie taka impreza,chętnie skorzystam a później znów zagłosuję na wójtową-hi,hi,hi?!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.4/5 (Oddane glosy: 9)

 

strażak Sam [2010-12-02 17:09]

Tak,tak aż kalesony nadpalone!!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.7/5 (Oddane glosy: 7)

 

Szpicbródka [2010-12-01 21:05]

Tak,tak.Dopiero co wracają.A co do tylków-aj panie palą się,palą.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 6)

 

Kościuszko [2010-12-01 20:58]

jaka cisza!!!Dworkowa narada.Tyłki się palą?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 11)

 

Turnau [2010-11-30 20:33]

Pi**dzimączki zawsze o swoim.Chleb drożeje,a oni jakos kotów nie drą."Na ulicach cichosza,na chodnikach cichosza,nie ma...i nie ma...Tu cichosza tam cicho szaro brudno i zima (...)W rękach w głowach cichosza w ustach w oczach cichosza"Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 10)

 

łoś czy ktoś [2010-11-30 17:55]

Jak wierzyć "ulicy" to rogaczy u nas w bród, ale dla nich to dumaOcen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 9)

 

Plajta [2010-11-30 16:36]

Najgorzej ubodło to w mamuskę, która jest teraz nikim.I nie ma poparcia,a to boliOcen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 9)

 

wielka kpina [2010-11-30 16:31]

Ale numer rogacz w radzie awansował.Ale rogi jak miał to i ma.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.2/5 (Oddane glosy: 10)

 

do fiskusa [2010-11-29 20:25]

Nie szkoda tylko wstyd tym którzy rozdawali.Jak można dopuścić takich ludzi do władzy którzy wszystko kupują.Ludzi można kupić ale rozumu nie.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.5/5 (Oddane glosy: 10)

 

miętus [2010-11-29 20:04]

Chyba jestes gościu z tymi wyborami do tyyyyyłu...i nie tylko z nimi.uuuuOcen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 7)

 

DO PASTYLKI [2010-11-29 19:21]

BANKNOTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 11)

 

pastylka [2010-11-29 19:10]

Alkohol ukradli wybory tuż, tuż. Panie JZ co pan będziesz rozdawał ?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 9)

 

Antoni [2010-11-29 18:10]

Witaj królewno na salonachOcen ten komentarz:

Ocena: 2.2/5 (Oddane glosy: 9)

 

fiskus [2010-11-29 17:02]

i co brałeś kolego/koleżanko?szkoda ci nie/?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 8)

 

lizus [2010-11-29 16:37]

Jak się płaciło to się wygrało.Za pakiecik niezła stawka "chodziła"Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 10)

 

Portos [2010-11-28 17:25]

No marna ta końcówka "świty" poległej w boju!To racja,same chwiejące się niedobitki;/Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 8)

 

szabla [2010-11-28 16:56]

stuknij w stól a nozyce sie odezwą.witaj w progach marny rycerzu!Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 10)

 

czytając wasze komentarze [2010-11-28 13:52]

można odnieść wrażenie, że wiekszość z was cierpi na tę przypadłość. Czyzby to było dziedziczne?Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 8)

 

portfel [2010-11-28 13:07]

Tak czytam i myślę,że ona miała coś z rycerza: zakuty łeb,mam nadzieję,że odłożyla sobie pare groszy na czarną godzinę przez te 20 lat pracy,a jak nie to ma baba problem.A może dobre duszki znowu pomogą?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 10)

 

Kotka [2010-11-28 09:20]

na zielonymOcen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 8)

 

Kocur [2010-11-28 09:19]

ciekawi mnie kotko na którym dachu siedziszOcen ten komentarz:

Ocena: 3.9/5 (Oddane glosy: 7)

 

Kotka na dachu [2010-11-28 09:19]

nie podpuszczajcieOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 8)

 

elka [2010-11-27 19:31]

A jak się nie ma ni głowy ni wyglądu? Z drugiej strony każdy wariat ma swój rozum,ale są wyjątki.;//Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 12)

 

obywatel [2010-11-27 19:21]

Inteligentni nie głosowali na tych od projektu,albo na tego co to mu dorodne osty w okna zagladają i ptactwo lazi wokól nieogrodzonej lepianki.I jeszcze COŚ-Gdyby nie było tylu głupców, mądrzy nie mieliby s*kcesu!A tak jest ok;)Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 12)

 

cytra, twoja głupota cię uniesie [2010-11-26 22:07]

powiedz mi kogo obchodzi czyjś wygląd jak to, co najważniejsze ma się w głowie?Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.3/5 (Oddane glosy: 11)

 

Cytra [2010-11-26 20:48]

Pani Wójt to super babka w odróżnieniu od byłej p.Dyrektor.Ta druga to chodzący Ciuchland -Młodości dodaj mi skrzydeł niech się wzniosę nad obłoki i nie strasze swoim wyglądem dzieciOcen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 15)

 

Cytra [2010-11-26 20:25]

A kto sprząta szkołę jak miotła po salach nie lata.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 11)

 

Kochanowska [2010-11-26 19:17]

Wielkieś IM uczyniła pustki w bajzerze swoim, Mała,niska Dyrektorko, tym zniknieniem swoim! Pełno cię, a jakoby w życiu cię nie było: Jedną maluczką posturką tak wiele ubyło. Tyś za resztę mówiła, za swoich śpiewała, Wszytkie w szkole kąciki zawżdy obiegała. Nie dopuściłaś nigdy Fionie się frasować Ani Barbi myśleniem zbytnim głowy psować, To tego, to owego wdzięcznie obłapiając I onym swym zabijajacym krzykiem zahukając. Teraz wszytko umarło, szczere pustki w szkole, Nie masz zagadać, nie masz rozśmiać się nikomu. Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, A serce przegranych pociechy darmo upatruje!Ocen ten komentarz:

Ocena: 4.4/5 (Oddane glosy: 20)

 

Brolier [2010-11-26 18:49]

Cześć, to ja, wasz nieśmiertelny, odwieczny, uniwersalny kretyn. Bywałem zawsze w szkole, bywałem w urzędach,normalnie ja był wszędzie. Ale dopiero teraz mam się naprawdę dobrze,macam kurki jestem pod skrzydlami i moja przyszłość zapowiada się lepiej niż jakakolwiek moja przyszłość w przeszłości,Szkoła rozwinęła u mnie wszystkie zdolności; między innymi głupotę a ćwiek w mózgu stał się gwoździem mego marnego programu WYBORCZEGO.Wpadanie myśli do mojej marnej główki jest wliczane do statystyki nieszczęśliwych wypadków Sosnowicy!Wybaczcie jeżeli już jestem głupcem, to nic nie szkodzi, że stuprocentowym.ZjadłEM wszystkie rozumy,szkoda, że sobie jednego nie zostawiłEM.Zazdroszczę Panu xx-Pijak jest prawdziwym filozofem, ponieważ myśli, że świat kręci się wokół niego...A mnie to juz nie kręci!Łuuuu!!!Ale jestem optymistą-Jakże nim nie być, gdy widzi się tylu kretynów, którym świetnie się powodzi; którzy słyną z "inteligencji, zdolności, talentów.”Ocen ten komentarz:

Ocena: 4.1/5 (Oddane glosy: 11)

 

sołtys [2010-11-25 17:43]

wygra na fujarce .............Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 7)

 

kot [2010-11-24 19:21]

ale wszedzie wygra z masluchemOcen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 7)

 

olo [2010-11-24 18:33]

wszyscy mówią że Krysia zrezygnowała, idzie na starostę.większy prestiż niż ten grajdoł.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.9/5 (Oddane glosy: 11)

 

jan [2010-11-23 20:29]

słyszałem ,żeMaśluch spanikował i nie startuje już w drugiej turze na wójta , czy to prawda? Powodzenia więc KrysiuOcen ten komentarz:

Ocena: 2.4/5 (Oddane glosy: 9)

 

jan [2010-11-23 20:29]

słyszałem ,żeMaśluch spanikował i nie startuje już w drugiej turze na wójta , czy to prawda? Powodzenia więc KrysiuOcen ten komentarz:

Ocena: 3.7/5 (Oddane glosy: 7)

 

Irek [2010-11-19 21:26]

Bo Krzysiu nadchodzi.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 13)

 

Sprzątaczka [2010-11-19 20:11]

Krysiu, zaczęłaś już sprzątać po sobie?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.7/5 (Oddane glosy: 12)

 

klusek [2010-11-19 17:38]

to wiedzą wszyscy - ta co je leniwe.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 9)

 

############ [2010-11-19 12:17]

Tekst z fioną jest super , ale kto to jest ?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 11)

 

sandra [2010-11-18 16:49]

niech zrobi porządek pod szkołą i na boisku bo zrobiła nie zły bajzel z tym wyborczym placem zabaw.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 13)

 

rodzic [2010-11-17 09:39]

Kryska zrób porządek z tą stołówką.Tak dalej być nie możeOcen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 15)

 

do jan [2010-11-16 18:12]

Oj boją się boją bo nie wiadomo kiedy g...i żartuję.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 8)

 

Jan [2010-11-15 22:20]

oj boją się ciebie krysiu, pozdrawiamOcen ten komentarz:

Ocena: 3.7/5 (Oddane glosy: 10)

 

Kazik [2010-11-15 22:18]

Kryśka wygraszOcen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 10)

 

obserwator [2010-11-13 13:23]

ale przebierają nóżkami ze strachu, tak sie boją KrysiOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 9)

 

ten sam [2010-11-11 20:24]

Coś marnie szczekają popleczniki Jaskiewiczowej żartobliwie zwanej wójtem.Przed referendum bardziej się udzielali,czyżby wiara w zwycięstwo upadła?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 12)

 

ten sam [2010-11-11 20:24]

Coś marnie szczekają popleczniki Jaskiewiczowej żartobliwie zwanej wójtem.Przed referendum bardziej się udzielali,czyżby wiara w zwycięstwo upadła?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 9)

 

dietetyk [2010-11-11 09:54]

Zajeta jest jedzeniem zupki z pieczarkamiOcen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 12)

 

SZREK [2010-11-10 19:28]

A GDZIE SIĘ PODZIAŁA GRUBA"fIONA" W CZEPKU ?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 11)

 

wybory [2010-11-09 17:54]

Nie udało się w referendum to uda się 21 listopada.Tym razem już nie będzie mogła nasłać policji na mieszkańców i księdza.Ocen ten komentarz:

Ocena: 4.2/5 (Oddane glosy: 12)

 

wybory [2010-11-09 17:53]

Nie udało się w referendum to uda się 21 listopada.Tym razem już nie będzie mogła nasłać policji na mieszkańców i księdza.Ocen ten komentarz:

Ocena: 4.0/5 (Oddane glosy: 8)

 

fasola [2010-11-05 16:41]

A teraz trzęsą portkami przyd*paski pani zawieszonej.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 13)

 

Patryk [2010-10-28 21:27]

Gmina wygląda jak droga do szkoły prze gieto.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 11)

 

krysia [2010-10-28 16:35]

sąsiad spójrz na siebieOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 15)

 

pasik [2010-10-18 10:08]

Ja uważam ,że obecni radni są w porzo.choćby Pan Marek,Pan Antek,Pani Maria.Na nich można polegać.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.7/5 (Oddane glosy: 11)

 

wesołek [2010-10-18 07:50]

czyli kandydatów na wójta należy wybierać w oparciu o kryterium estetyki własnego podwórka? - ma to jakiś sens - dobry gospodarz dba o obejście i jest nadzieja, że przełoży się to na jego zaangażowanie w pracy na rzecz gminy - problem w tym, że nie wiem jak wyglądają obejścia pozostałych kandydatów - jak ktoś wie niech napiszeOcen ten komentarz:

Ocena: 4.3/5 (Oddane glosy: 11)

 

Jacek [2010-10-17 22:38]

gdzie dwóch się bije tam trzeci korzystaOcen ten komentarz:

Ocena: 2.7/5 (Oddane glosy: 9)

 

Nie mów ,że nie wiesz [2010-10-17 22:36]

To P. M pracownik UrzeduOcen ten komentarz:

Ocena: 4.1/5 (Oddane glosy: 7)

 

wesołek [2010-10-17 20:55]

czyli jeden z pięciu - co do szkoły to jej sprawa zbyt absorbuje władze - ostatnio wszystko dzieje się wokół szkoły i konfliktu z nią związanego a przecież gmina to nie tylko szkoła - pozostałe instytucje zostały jakby zapomniane; co do radnych i uchwalania przez nich kredytów to raczej nie wyobrażam sobie finansowania inwestycji bez wkładu własnego a tenże jest wymagany przy staraniu się o fundusze zewnętrzne - pytaniem pozostaje jednak czy warto w takim stopniu zadłużać gminę? - zbliża się czas wyborów i jest to dobra okazja do rozliczenia radnych z pokładanego w nich zaufania wyborcówOcen ten komentarz:

Ocena: 3.7/5 (Oddane glosy: 10)

 

sąsiad [2010-10-16 09:58]

To jest ten co nie ma ogrodzenia, osty siegają po okna, a smród rozciąga się na kilometr.Ocen ten komentarz:

Ocena: 4.1/5 (Oddane glosy: 16)

 

kiki [2010-10-16 09:42]

a kto jest ten młody "prężny"?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.5/5 (Oddane glosy: 8)

 

obiektywny [2010-10-16 09:27]

wygra młody prężny lub p.KrysiaOcen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 10)

 

wyborca [2010-10-16 09:11]

W tej gminie liczy się tylko szkoła ,kto będzie dyrektorem, i kto bedzie tam pracował, a co z pozostałymi mieszkańcami ,dla nich miejsca już nie ma ? wstyd mieć takich radnych! zwiększają podatki i kredyty uchwalają.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 11)

 

tylko od was zalezy [2010-10-15 14:21]

kogo sobie wybierzecie i oby to był mądry wybór, bo jak widać poprzedni się nie sprawdził.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.8/5 (Oddane glosy: 8)

 

wesołek [2010-10-15 13:50]

każdy będzie mógł się wykazać inwencją poparcia przy urnach wyborczych; sytuacja w szkole i tak się rozstrzygnie po wyborach a w którą stronę to zależało będzie od osoby wybranej na wójta; apeluję do wyborców o rozważne i zgodne z przekonaniami głosowanie - to od was zależy jaką będzie Sosnowica po wyborach, tylko na szczeblu samorządowym mamy realny wpływ na decyzje władzOcen ten komentarz:

Ocena: 4.0/5 (Oddane glosy: 9)

 

mieszkaniec [2010-10-15 12:42]

Głosować będę na pana Siwika to dobry gospodarz, tyle zrobił dla Gminy.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 9)

 

Czarusia [2010-10-14 22:29]

Wójtem będzie miły i uprzejmy Pan inspektor od projektów. Pora cośzmienić, na cos dobregoOcen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 10)

 

Jaś [2010-10-14 17:27]

a wójtem i tak zostanie pan Siwik. wreszcie zrobi porządek w gminie i w szkole.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 10)

 

a kogo to obchodzi? [2010-10-09 11:15]

swoje poparcie pokażecie przy urnach wyborczych jednak znając życie i tak wygra kandydat ktory będzie najładniej oszukiwał.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 9)

 

wiki [2010-10-09 09:38]

popieram panią Wójt , pani Kasprzyk niech siedzi w domu i gotuje obiadki , niech nie straszy w szkole swoim wygladem i kulturą.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.6/5 (Oddane glosy: 13)

 

i oby nie wygrała [2010-09-09 22:15]

bo czeka was to samo co teraz. Pani Wójt dostatecznie się już ośmieszyła, moze czas odejść z twarzą a nie startować ponownie na te stanowisko?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 11)

 

wiecie co [2010-09-09 11:50]

po takich sensacjach jakie wam, mieszkańcom Sosonowicy i okolic urządzono powinniście sobie wybrać naprawdę mądrego, na poziomie i nie skompromitowanego człowieka na stanowisko Wójta inaczej będziecie mieli przez kolejne lata powtórki takich żenujących sytuacji.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 12)

 

Ktoś [2010-09-09 11:21]

Stawiam na J.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.1/5 (Oddane glosy: 10)

 

Piotr [2010-09-09 11:16]

a kto bedzie wójtem P. Jerzy, może zrobimy zakładzikiOcen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 10)

 

Piotr [2010-09-09 11:15]

a kto bedzie wójtem P. Jerzy, może zrobimy zakładzikiOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 9)

 

Piotr [2010-09-09 11:15]

a kto bedzie wójtem P. Jerzy, może zrobimy zakładzikiOcen ten komentarz:

Ocena: 2.5/5 (Oddane glosy: 10)

 

Kaja [2010-09-09 11:10]

tak to jest wójtowa to super kobietka, ale cóż dobrych zawsze się ganiaOcen ten komentarz:

Ocena: 2.7/5 (Oddane glosy: 11)

 

Anka [2010-09-09 11:09]

mamy a co szukasz pracyOcen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 10)

 

Zosia [2010-09-07 11:49]

jaka tam juz macie ochronęOcen ten komentarz:

Ocena: 2.7/5 (Oddane glosy: 9)

 

Lida [2010-09-07 11:40]

i od nowa się zaczeło?Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 9)

 

każdy już się w tym gubi [2010-09-03 13:53]

pewnie nawet te obie skłócone kobiety a cierpią uczniowie bo atmosfera w szkole nie sprzyja edukacji na poziomie. Zarówno pani Wójt jak i pani Dyrektor powinny same zrezygnować z pełnionych funkcji dla dobra szkoły i siebie samych bo to co pokazały na inauguracji roku szkolnego świadczy źle tylko o nich i pokazuje że przede wszystkim liczy się władza a dopiero później inne rzeczy. Ktoś powinien w końcu zrobić z tym porządek i rozpędzić te skompromitowane towarzystwo.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 12)

 

Renata [2010-09-03 12:09]

to właściwie która Pani jest dyrektorką bo już nic nie rozumiemOcen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 8)

 

Jacek [2010-09-03 12:03]

fajnie wypadłyscie w tgvnOcen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 8)

 

Kotuś [2010-04-24 11:48:57]

Krysia jest dobrzeOcen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 11)

 

Hejka [2010-04-21 10:07:15]

paraliż już minął można swobodnie jeździćOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 11)

 

jogi [2010-03-22 13:35:07]

To pewnie jakieś mutanty.......... bo ja tylko mrucze !!!! ewentualnie delikatnie języczkiem polizać nektarek NIC WIĘCEJ !!! Jak mamę kocham !!!! Jak nie wierzysz to możemy sprawdzić :))Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.4/5 (Oddane glosy: 14)

 

Ola [2010-03-22 08:13:40]

mylisz się joguś MISIE wyją nawet w Bajkach a szczególnie do księżyca. DoblanocOcen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 12)

 

jogi [2010-03-22 07:59:03]

he he ale ten NIEZAPOMINAJEK dowciapny jak proboszcza dzieci ;) Chyba Cię pogieło Miśki nie wyją !!! Pała z przyrody !!!! Mogę jedynie seksownie pomruczeć :))))Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.6/5 (Oddane glosy: 11)

 

Niezapominajek [2010-03-20 20:19:12]

Jogi Ty uważaj z tym paraliżem w sosnowicy, bo jeszcze Ci co powykręca , albo co Ci postawi nie w tą stronę i będziesz miał problem. I tylko w odniesieniu do ksywki zostanie Ci wycie.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 12)

 

jogi [2010-03-20 19:47:31]

PARALIŻ SOSNOWICY ???!!!! Jaki znowu paraliż !!!! Dzisiaj przejechałem normalnie Nic takiego nie było Poza dziurami w jezdniOcen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 15)

 

nissan [2010-03-16 10:27:57]

SOSNOWICO DOKĄD IDZIESZ??? Urodziłem się w Sosnowicy, tutaj wychowałem,mieszkałem w latach młodzieńczych,ale takiej sytuacji jaka zaistniała nigdy nie było!!!! Jest mi po prostu wstyd za wyczyny "Sosnowickiej społeczności".Jest to żenada.A dla mieszkańców gminy przsestroga kogo wybierać do władz gminy - kto będzie godnie prezentował swoich wyborców i gminę!A może by tsk pomyśleć o wójcie rdzennym mieszkańcem gminy a nie napływowym.Jestem przekonany,że są tacy co będą godnie pełnić tę funkcję.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 15)

 

wania [2010-03-13 17:32:08]

Jaskiewiczowa żartobliwie zwana wójtem znowu poległa w wojnie z panią dyrektor.Brawo pani KasprzykOcen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 18)

 

do antek [2010-02-21 12:45:45]

każdy dostaje to na co sobie zasłużył, wójtowa również.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.3/5 (Oddane glosy: 12)

 

antek [2010-02-21 12:38:01]

szkoda tej wójtowej.nawet msza nic nie pomogłaOcen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 12)

 

antek [2010-02-21 12:37:16]

szkoda tej wójtowej.nawet msza nic nie pomogłaOcen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 10)

 

do popierającej/popierającego [2010-02-17 12:10:08]

tupnij jeszcze nóżką, na pewno pomoże!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 12)

 

popieram panią wójt! [2010-02-14 22:11:11]

dość tych błazenad!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.2/5 (Oddane glosy: 10)

 

nico [2010-02-13 09:05:58]

pozyskiwanie pieniędzy unijnych...pani wójt o czym pani mówi?!!gdyby nie nauczyciele i prywatne jednostki z terenu gminy,rankingi podawane w prasach o gminie były by zupełnie inne.pani martwi się o to co sie dzieje w gminie?wręcz odwrotnie,bedzie okazja zwalić winę za swoja nieudolność na cały ten konflikt,konflikt który powstał tylko z pani winy i chęci władzy.po trupach do celu.....wstyd i żenada.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 18)

 

inka [2010-02-10 14:04:57]

wójt sosnowicy lubi tylko kłótnie jak z tego artykułu widać.nie ma innych spraw w sosnowicy tylko zdjęcie dyrektora szkoły,to chyba jedyne zadanie które sobie wytyczyła wójt.chowaj nas boże od takich wójtów.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 17)

 

małgorzata [2010-02-10 13:59:53]

kiedy to wreszcie się skończy.te panie zachowują się jak dzieci w przedszkolu.czy nie powinien liczyć się autorytet dyrektor szkoły jaki ma wśród młodzieży.młodzież dopiero po iluś zmian dyrektorów szkoły jest zadowolona z obecnej dyrektor.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 17)

 

Skomentuj artykuł:
Imię/Nick:

Twój wpis:

Możesz wspisac jeszcze: znaków.


Proszę przepisać kod z powyższego obrazka:


Redakcja Internetowego Serwisu Informacyjnego e-wspolnota.com nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Aby dodać komentarz należy wypełnić wszystkie pola formularza.

2009 Projekt i wykonanie pawlusza | © Wydawnictwo Wspólnota - Mateusz Orzechowski stat4u

 

Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej. Użytkowanie tej strony traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.