Strona główna | Forum | Kontakt | Linki | Galeria | Okładki | O nas | Reklama | Archiwum |
WWW.24wspolnota.pl | Jesteś tu: http://www.24wspolnota.pl Parczew   Wydarzenia    Powstaje_cmentarz_parafii_Opatrznosci_Bozej-1005
Wspólnota » Parczew » Wydarzenia | Czwartek, 24 czerwca 2010r. 15:16

Powstaje cmentarz parafii Opatrzności Bożej

Nie tylko nowa świątynia rośnie w oczach. Przy Alejach Jana Pawła II powstaje parafialny cmentarz.

Na razie teren przypomina plac budowy koparka, betoniarka i wielu robotników. W chwili obecnej trwają intensywne prace związane z budową ogrodzenia. Równocześnie trwa wyrównywanie terenu. Chętnych do pomocy na budowie nie brakuje. (em)

 


Oceń wagę artykułu

Ocena: 2.0/5 (Oddane glosy: 2)

Komentarzy (16)     Dodaj swoją opinię

 

droga Anno, [2010-07-04 23:23]

nie ośmieszaj się już więcej oklepanymi cytatami, jeżeli nie potrafisz nawet prawidłowo interpretować tekstu pisanego. Poza tym sprawa dotyczy mieszkanców Parczewa a nie jakiejś wsi czy innej miejscowości, więc moja prośba o to abyś dała sobie spokój z forum jest całkowicie uzasadniona. Pozdrawiam serdecznie.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.7/5 (Oddane glosy: 7)

 

Anna32 [2010-07-04 17:31]

Do ''droga Anno''.Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona wcześniej zdobytym doświadczeniem''.TO TYLE. Wole dyskutować z'' kan '' , któremu dziękuję za wyjaśnienie/ nie mieszkam w Parczewie , ale sprawy tego miasta i ludzie są mi bliscy/.A to co napisałeś /aś/ ''daj sobie na zawsze spokój '' w kontekście tego tematu brzmi tylko groteskowo.Bez pozdrowień .Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 8)

 

januszniewiem_0 [2010-07-04 11:43]

Ot i macie odpowiedz . Oko za oko , ząb za ząb .... Chłop żywemu nie przepuści ...I jak było , dalej będzie. Ludzie czy wam już te "szkuły ,tytuły do reszty odbiły" ? D.pa obszarpana - ale proszę pana !WSTYDOcen ten komentarz:

Ocena: 1.4/5 (Oddane glosy: 5)

 

Droga Anno, [2010-07-03 12:03]

naucz się czytać ze zrozumieniem albo daj sobie spokój z tym forum na zawsze.Ocen ten komentarz:

Ocena: 1.7/5 (Oddane glosy: 7)

 

Anna32 [2010-07-03 11:58]

DO ''Droga Anno'' Dziwny to ty jesteś : Zadajesz pytania i sam sobie odpowiadasz- to raczej nie spotykane. Trochę kreatywności i chociaż nick sobie jakiś wymyśl ,ten ''Droga Anna'' naprawdę ci się spodobał?Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.2/5 (Oddane glosy: 5)

 

droga Anno [2010-07-03 10:19]

nie musisz naprawdę czytać tego co inni piszą skoro ci to nie pasuje i nie odpowiada oraz dlaczego uwazasz, ze nie czuję do ciebie sympatii? Dlatego, że napisałem iż każdy ma prawo wyboru i nikt nikogo nie zmusza do czytania i wypowiadania się na tym forum? Dziwne, a może to ty sama masz jakieś problemy? Skoro tak to już twoja sprawa.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.1/5 (Oddane glosy: 7)

 

kan [2010-07-03 09:28]

Do Anny 23.Masz rację,jestem merytorycznie nielogiczny i logicznie niemerytoryczny. Poprawiam się.Otóż Pan Zca mówiąc o drodze łączącej Laskowską z Kolejową miał na myśli drogę, która jest W PROJEKCIE./chodzi min. o zachowanie unijnych parametrów:szerokość,nośność itp. tak aby TIR-y mogły jezdzic/. Mówiąc o wyprowadzeniu TIR-ów z miasta zapewne miał na myśli zmniejszenie ich ilości poprzez skierowanie tych, jadących od Lasek w rejon Polnej.Podnosząc sprawę wycięcia wszystkich drzew na Klonowej byłem nie logiczny dlatego,że tak przywiduje PROJEKT REMONTU tej drogi.A to,że za każde wycięte drzewo się płaci/"na oko" było ich 100x 1000zł/jest nielogiczne,ponieważ płaci się na fundusz gminny.Logicznie wynikałoby,że gmina sama sobie by wzięła i sobie zapłaciła.Takie logiczne pisanie to mnie wyczerpuje, no ale daje wiedzę, tworzymy społeczeństwo informacyjne /zadanie władzy państwowej i samorządowej/.Teraz jest jasne gdzie ta droga i po co wycięto klony.Oczywiście dyskutując merytorycznie nie podaję żadnych faktów danych ale jak napisałem na wstępie.A logika a właściwie jej brak to głupota, no cóż, moja ma skrzydła.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 4)

 

JOGI [2010-07-02 20:16]

Zaprawdę powiem Ci ANNO32 lepiej kumać i bawić się w swoim bagienku niż być zamiast Bogo... KLEROBOJNYM i bezmyślnie, bezkrytycznie im wierzyć. Wynika to głównie z lenistwa aby poczytać literaturę. Najlepiej Pismo Św. (trudny tekst ale bardzo ciekawy)Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.4/5 (Oddane glosy: 5)

 

ANNA 32 [2010-07-02 14:35]

Sympatią do mnie nie pałasz więc dlaczego ''droga''?, i nie chodzi tu o psychologię tylko o logikę. W zakresie merytorycznej dyskusji zawsze podejmę polemikę , uważam też że każdy może się wypowiadać - absolutnie,nie powinien tylko narażać innych na męki czytania....pozdrawiam.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.3/5 (Oddane glosy: 6)

 

a ty droga Anno [2010-07-02 10:28]

przestań bawić się w psychologa, każdy tutaj ma prawo się wypowiadać a że innemu się to nie podoba to już jego problem.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.0/5 (Oddane glosy: 4)

 

Anna32 [2010-07-02 07:19]

JOGI!kumaj dalej....tylko nie utaplaj się za mocno w swoim bagienku.Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 6)

 

jogi [2010-06-30 21:58]

Ja chyba kumam KAN-a Jeśli chodzi o wypowiedź ANNA32 to nie mieszaj nadaremnie do tej polityki Boga !!! Przy drugiej wypowiedzi skomentuję tak : nie dziw się przy silnych emocjach czasami brakuje logiki Osobiście to głupio tak jeśli władza lekką ręką pozbywa się dochodu !!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.9/5 (Oddane glosy: 7)

 

również uważam, ze wice jest ok. [2010-06-30 17:12]

Panie Kan, ciężko się pana czyta a jeszcze trudniej zrozumieć tą pańską pisaninę, dlatego na przyszłość radzę mniej emocji a więcej logiki.Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.0/5 (Oddane glosy: 4)

 

ANNA32 [2010-06-30 16:52]

Kan ! jeżeli chcesz polemizować , to błagam trochę logiki i spokojnej argumentacji . Twoje chaotyczne wywody świadczą tym ,że masz złość do całego świata z Panem Bogiem włącznie. Ja uważam, że'' z-ca'' jest oky .Ocen ten komentarz:

Ocena: 3.2/5 (Oddane glosy: 6)

 

kan [2010-06-27 15:38]

Chyba wejdę w temat.W wydaniu papierowym "Gmina wnioskuje o 3,5 miliona".Panie Zca gdzie ta droga ma być? Taka informacja to pieniądz. Niech Pan zdradzi. Czy to aby nie Zbożowa przedłużenie Klonowej/nie Klonowej bo klony wycięto/ na ale gdzie tam inwestorzy-chyba nie od strony miasta bo strefa ochronna.Chyba Pan Zca nie ma na myśli inwestorów podziemnych.Jeśli tak czy aby na pewno potrzebny im gaz,telefony to rozumiem wodę kanalizację tak ale gaz? A te Tiry to im po co? A może chodzi o tirówki? Jeśli to ta droga to łaczymy cele w jeden pod nazwą Przygotowanie terenów inwestycyjnych a głownie chodziłoby o budowę ulicy Zbożowej. Tylko czy to jest etycznie uzasadnione: wycinanie kilkudziesięciu drzew/wbrew prawu Unii/ i wyciąganie ręki po pomoc. No może to nie ta droga ale zdradżcie która,kupię teren i postawię na kremację to odechce się im telefonów a gaz jak najbardziej.Pan Zca,czytałem jest praktykiem w wykorzystaniu środków UE,prezentował je nawet w rodzinnym Milanowie i stąd pytanie. Czy z funduszy środowiskowych nie dałoby się chodnik oświetlenie i ścieżkę rowerową do Lasek i dalej do jez. Obradowskiego /ludzie do pracy,do kośioła,dzieci pogonić na rower/ tak jak to było z Śiemieńską.Co prawda to prawda inny radny.No a Tiry w mieście, to Szanowny Pan nie chodzi po mieście? Panie Zca Tiry w m Parczew jeżdżą po centrum,A jakby ktoś Pana zapytał którędy wwieżć Tirem ładunek niebezpieczny np pod siedzibę UM to niech Pan informuje Piwonia Strażacka Bema Kolejowa dalej Pan wie?Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.8/5 (Oddane glosy: 6)

 

JOGI [2010-06-24 17:55]

Dlaczego władze miasta śpią !!! Powinien to być komunalny zawsze parę groszy wpadłoby miastu A tak nadal rządzą i dyktują ceny monopoliści !!!!!!!!Ocen ten komentarz:

Ocena: 2.4/5 (Oddane glosy: 5)

 

Skomentuj artykuł:
Imię/Nick:

Twój wpis:

Możesz wspisac jeszcze: znaków.


Proszę przepisać kod z powyższego obrazka:


Redakcja Internetowego Serwisu Informacyjnego e-wspolnota.com nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Aby dodać komentarz należy wypełnić wszystkie pola formularza.

2009 Projekt i wykonanie pawlusza | © Wydawnictwo Wspólnota - Mateusz Orzechowski stat4u

 

Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej. Użytkowanie tej strony traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.