Strona główna | Forum | Kontakt | Linki | Galeria | Okładki | O nas | Reklama | Archiwum |
WWW.24wspolnota.pl | Dziś jest Czwartek, 26 maja 2016r. 16:21
Nr 36 Wspólnota bialska Nr 36 Wspólnota lubartowska Nr 36 Wspólnota łukowska Nr 36 Wspólnota międzyrzecka Nr 36 Wspólnota parczewska Nr 36 Wspólnota radzyńska Nr 36 Wspólnota puławska

Wydawnictwo Wspólnota to przede wszystkim nasze tygodniki lokalne: Wspólnota Bialska, Wspólnota Lubartowska, Wspólnota Łukowska, Wspólnota Międzyrzecka, Wspólnota Parczewska, Wspólnota Radzyńska, Wspólnota Puławska, Wspólnota Opolska, Wspólnota Łęczyńska. Nasze tygodniki docierają do Czytelników z całej północnej Lubelszczyzny, ukazują się w ośmiu powiatach: Bialskim, Lubelskim, Lubartowskim, Łukowskim, Parczewskim, Puławskim i Radzyńskim oraz w powiecie grodzkim Biała Podlaska.

Wydawnictwo Wspólnota to jednak nie tylko tytuły lokalne, które docierają do miast powiatowych, okolicznych miasteczek i wiosek północnej Lubelszczyzny. Elementem spinającym tygodniki z Białej Podlaskiej, Lubartowa, Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Parczewa i Radzynia Podlaskiego, Puław, Opola Lubelskiego i Łęcznej jest Wspólnota Regionalna. Informuje ona wszystkich Czytelników Wspólnoty o wydarzeniach w sąsiednich powiatach.

Z myślą o naszych Czytelnikach do Wspólnoty dołączamy Dodatki Branżowe, w tym m.in.:
Przewodnik Medyczny
Przewodnik Motoryzacyjny
Przewodnik Budowlany
Pasaż Finansowy
Przewodnik Edukacyjny
Przewodnik Ślubny
Jest to zbiór praktycznych porad i informacji wraz z niezbędnymi adresami i telefonami. Dodatki cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród reklamodawców, ale także naszych Czytelników. Chętnie po nie sięgają i je studiują. Wielu naszych Czytelników kolekcjonuje kolejne tego typu publikacje, dołączane do Wspólnoty.
Możliwości reklamowe w Wydawnictwie „Wspólnota” są więc ogromne.Dlaczego warto się reklamować w tygodnikach lokalnych Wydawnictwa Wspólnota?

- Czytelnicy darzą znacznie większym zaufaniem informacje zawarte w ich ulubionych pismach. I właśnie to zaufanie i wiarygodność wzmacniają przekaz reklamowy.

- Reklama we Wspólnocie pobudza i zachęca odbiorców do działania - poprzez poinformowanie o istnieniu produktu na rynku, podjęcie decyzji, zmianę ich opinii, aż po dokonanie zakupu.

- Reklama we Wspólnocie wzmacnia, modyfikuje wizerunek, rozszerza przekaz i rozpowszechnia go.

- Reklamy budzą emocje, sprawiają, że odbiorcy uśmiechają się, zastanawiają, przyglądają i myślą na ich temat. Rozpamiętują i rozmawiają o nich i reklamowanych produktach.

- Gazety i magazyny są postrzegane jako pełne, kompletne medium, a reklamy w nich zawarte są odbierane jako ich integralna część. Zawartość redakcyjna i reklamowa pisma może w jednakowym stopniu informować i bawić, dostarczać wiedzy i rozrywki.

- Reklama we Wspólnocie może być studiowana, analizowana tak długo jak tylko wzbudza zainteresowanie czytelnika, a czytelnik może do niej powracać wielokrotnie przy każdym kontakcie z pismem.

Reklama na stronie internetowej
Najnowszą propozycją Wspólnoty jest reklama w Naszym informacyjnym serwisie internetowym. Taka reklama to na pewno trafienie do właściwego odbiorcy. Jest to bardzo "wygodna" forma kampanii, ponieważ to klient dociera do Nas a nie My do klienta. Nie trzeba dodawać, że większość społeczeństwa szukając informacji, szuka ich najpierw w świecie internetu.

Zalety reklamy w serwisie internetowym e-wspolnota.com

* do reklamodawcy trafia wyselekcjowana grupa konsumentów
* mały nakład pracy w porównaniu z wynikami oglądalności
* RABATY przy zakupie pakietów reklam
* możliwość wykonania banerów przez naszą agencję reklamową
* duży wybór sposobu reklamy

W celu uzyskania aktualnych i szczegółowych informacji dotyczących reklamy w Wydawnictwie Wspólnota prosimy o kontakt z pracownikiem Działu Reklamy z Państwa miejscowości. Dział Reklamy Wydawnictwa Wspólnota tworzą:

Biała Podlaska
Grażyna Przygoda
Tel. 606-395-470, e-mail: przygodagra@wp.pl

Małgorzata Barczuk
Tel. 664 863 788 E-mail: goska.barczuk@wp.pl
Międzyrzec
Małgorzata Barczuk
Tel. 664 863 788 E-mail: goska.barczuk@wp.pl

Lubartów
Anna Kostyła
Tel. 608 837 503, e-mail: kostyla@e-wspolnota.com


Łuków
Marcin Nurzyński
e-mail: dsr.wspolnota@wp.pl

Iza Wielgosz
Tel. 792 458 875
e-mail: iw_wspolnota@o2.pl

Radzyń Podlaski
Małgorzata Barczuk
Tel. 517 070 803
E-mail: goska.barczuk@wp.pl

Parczew
Agata Podgórska
516 019 183 e-mail: reklama.parczew@wp.pl

2009 Projekt i wykonanie pawlusza | © Wydawnictwo Wspólnota - Mateusz Orzechowski stat4u

 

Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej. Użytkowanie tej strony traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.