PGKiM Łęczna sp. z o.o. zatrudni dyspozytora

Dodane o 11:32, 2018-04-16

bez ceny

  • img
Szczegóły ogłoszenia

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko: dyspozytor ds. wywozu nieczystości w Dziale Odbioru Odpadów.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- mile widziane wykształcenie w kierunku transportu/logistyki
- komunikatywność
- skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- mile widziane doświadczenie z zakresu ochrony środowiska w gospodarce komunalnej

Obowiązki:
- tworzenie harmonogramów wywozu
- koordynowanie zaplanowanych tras wywozowych
- stały kontakt z brygadami roboczymi
- zarządzanie, planowanie, kontrolowanie pracy podległych pracowników

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- odpowiedzialne stanowisko
- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
- wspieranie rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
- motywacyjny charakter wynagrodzenia

Wszelkie informacje pod nr tel. 81 752-10-44 w. 140