Pracownik Produkcyjny Agrifirm Polska

Dodane o 13:54, 2018-05-14

bez ceny

  • img
Szczegóły ogłoszenia

Agrifirm Polska Sp. z o.o., producent pasz i koncentratów, należący do Agrifirm, holenderskiego lidera branży rolniczej zatrudni:

Pracownik Produkcyjny
Miejsce pracy: Bedlno Radzyńskie

Główne obowiązki:
Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz wsparcie procesu produkcyjnego.
Pakowanie, ważenie,układanie wyrobów gotowych.
Kontrola jakości wytworzonego produktu
Wypełnianie odpowiedniej dokumenatcji.
Dbanie o czystość i estetykę Zakładu Pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
Gotowości do pracy w systemie 2 oraz 3-zmianowym
Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
Otwartości i komunikatywności

Oferujemy:
Umowę o pracę na pełny etat,
Transparentny system wynagrodzeń (premie miesięczne, roczne)
Bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych CV na adres: praca@agrifirm.pl lub dostarczenie pod wskazany adres: Agrifirm Polska Sp. z o.o., Bedlno Radzyńskie 49a, 21-300 Bedlno Radzyńskie