Pakowacz/Pracownik Produkcji

Dodane o 10:17, 2018-06-13

2 400 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PAKOWACZ/PRACOWNIK PRODUKCJI

Numer referencyjny: PAK/0618/LBA
Miejsce pracy: Lubartów

Wymagania:

-Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym
-Chęć do pracy
-Zdolności manualne

Oferta:

- Umowa o pracę w pełny wymiarze etatu
- Wynagrodzenie podstawowe plus premie
- Ubezpieczenie grupowe
- Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zadania:

- Pakowanie gotowych elementów
- Przygotowanie produktów do wysyłki
- Przygotowanie materiałów do obróbki,
- Kontrola jakości elementów.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".