Policja.

Na zakazie i z promilami

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W chwili zatrzymania mężczyzny, urządzenie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. 39-latek znany jest funkcjonariuszom. Na swoim koncie posiada bowiem 3 aktywne zakazy prowadzenia pojazdów.Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 16:00, na ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej.

Funkcjonariusze bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Mazda. Styl jady kierowcy wzbudzał podejrzenia mundurowych, postanowili więc sprawdzić stan trzeźwości kierującego. Po zatrzymaniu okazało się, że siedzący za kierownicą auta, 39-letni mieszkaniec miasta jest pijany. Badanie wykonane przez mundurowych wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. W trakcie prowadzonej kontroli policjanci ustalili dodatkowo, że mężczyzna na swoim koncie posiada aż 3 aktywne zakazy prowadzenia pojazdów.

Teraz za swoje czyny 39-latek odpowie przed Sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Pilnie! Pracownicy z Ukrainy,...

Oferujemy szybką rekrutację na zlecenie dla...

Kupie Ciągnik Rolniczy Wladimirec T25

Kupie Ciągnik Rolniczy Wladimirec T25 rozwazę kazdą...

drzwi wewnętrzne - wyprzedaż.

taniej do 60% drzwi wewnętrzne firmy erkado. 80...

parapety wewnętrzne

parapety wewnętrzne kamienne-agglomarmur botticino...

Fiat brava 1997

kupiony w salonie w Białej Podlaskiej...

Meble kuchenne

meble kuchenne na wymiar.solidnie i w rozsądnej...