Policja.

Na zakazie i z promilami

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W chwili zatrzymania mężczyzny, urządzenie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. 39-latek znany jest funkcjonariuszom. Na swoim koncie posiada bowiem 3 aktywne zakazy prowadzenia pojazdów.Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 16:00, na ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej.

Funkcjonariusze bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Mazda. Styl jady kierowcy wzbudzał podejrzenia mundurowych, postanowili więc sprawdzić stan trzeźwości kierującego. Po zatrzymaniu okazało się, że siedzący za kierownicą auta, 39-letni mieszkaniec miasta jest pijany. Badanie wykonane przez mundurowych wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. W trakcie prowadzonej kontroli policjanci ustalili dodatkowo, że mężczyzna na swoim koncie posiada aż 3 aktywne zakazy prowadzenia pojazdów.

Teraz za swoje czyny 39-latek odpowie przed Sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Dodawanie ogłoszeń. Dodamy ogłoszenie...

Nasz serwis umożliwia dodawanie ogłoszeń w całej...

Ktoś bliski wyszedł z domu i nie wrócił?

Zaginęło dziecko? Niezwłocznie zadzwoń, dziecko...

Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna Czarna Pantera prowadzi...

Wynajem podświetlanego napisu LOVE

Piękny, bardzo duży napis LOVE o wymiarach 1,3m x 4m...

Wykonujemy usługi malowania

Wykonujemy uslugi malarskie : - dachy - elewacje -...

Ocieplanie poddaszy Pianą PUR i inne

Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale -...