Zatrzymana na gorącym uczynku. Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej

Zatrzymana na gorącym uczynku

Bialscy policjanci zatrzymali 29-latkę podejrzaną o kradzież odzieży. Amatorka cudzego mienia usłyszała już zarzut. Do zdarzenia doszło w piątek po południu w Centrum Handlowym na terenie Białej Podlaskiej. Dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o kradzieży sklepowej, w jednym z butików.

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. Tam ustalili, że 29-letnia obywatelka Białorusi w swojej torebce usiłowała wynieść skradzione przedmioty.

W torbie, którą miała ze sobą, mundurowi ujawnili dodatkowo ubrania, które nie były własnością sklepu zgłaszającego kradzież. Początkowo kobieta nie chciała wyjaśnić skąd pochodzą te rzeczy. Nie miała również paragonów na posiadany towar.

Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego szybko ustalili sklepy, które odwiedziła kobieta. Potwierdzili, że posiadany przez 29-latkę asortyment pochodzi dodatkowo z trzech innych sklepów. Straty oszacowane zostały na kwotę ponad 800 złotych.

Całość towaru została odzyskana, natomiast kobieta zatrzymana została do wyjaśnienia.

29-latka usłyszała już zarzut. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Fiat brava 1997

kupiony w salonie w Białej Podlaskiej...

Meble kuchenne

meble kuchenne na wymiar.solidnie i w rozsądnej...

Oprysk na wołka zbożowego

Środek owadobójczy w formie koncentratu do...

Fullstack PHP Developer

Poszukuję osoby na stanowisko fullstack developera...

Sprzedam działki budowlane

Sprzedam działki budowlane w Styrzyńcu, niedaleko...

Pilnie! Pracownicy z Ukrainy,...

Jeżeli brakuje Ci pracowników z Polski, Ukrainy lub...