Wypadek w Zahajkach. Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej

Tragedia w Zahajkach. Nie żyje 30-latek!

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 13:00  w miejscowości Zahajki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skodą 34-latek, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu. Po tym auto uderzyło w drzewo. W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia, poniósł 30-letni pasażer samochodu. Pozostali uczestnicy doznali obrażeń ciała. Policjanci apelują o rozwagę na drodze. Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 13:00 w miejscowości Zahajki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda,  na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze. Po tym auto uderzyło w drzewo. Samochodem kierował 34-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł 30-letni pasażer. Ranny kierowca rozbitej skody śmigłowcem przetransportowany został do szpitala w Lublinie.  Obrażeń ciała doznali również dwaj pasażerowie auta.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Po raz kolejny apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

 

Wypadek w Zahajkach

Wypadek w Zahajkach. Fotograf: KMP w Białej Podlaskiej