Orzeł w "Okręgówce"

Sezon Klasy A przeszedł do historii. Mistrzostwo wywalczył Orzeł Czemierniki, który postawił kropkę nad "i" w starciu z Twierdzą Kobylany, wygrywając aż 10:0. Dobrą wiadomością jest fakt, że ze stawki nie spadnie żadna ekipa.




Janowia Janów Podl. - SPLGMP Rogoźnica 0:1 (0:1)

Bramka: Oleksiuk 13` (s).

Janowia: Orzechowski - Oleksiuk (46` T. Sterniczuk), Cydejko, Mi. Szpański, Chalimoniuk (65` Nuszkaluk), Starostka, Bąk, Toczyński (55` M. Sterniczuk), Struk, Różanowski, Rudziński.

SPLGMP: Wasiluk - Tomczuk, Jankiewicz, Kondraciuk, H. Łukasiewicz (55` Wysokiński), Chwedoruk, Ciokalski, P. Łukasiewicz, Pomagruk (75` Moczulski), Skraburski, B. Tymoszuk (65` K. Węgrzyniak).

 

Agrosport Leśna Podl. - Niwa Łomazy 4:3 (4:0)

Bramki: Krasucki 4`, Pokorzyński 14`, Grabiec 19`, Pietruczuk 32` - Łukaszuk 59`, Borysiuk 83`, Demidowicz 88`.

Agrosport: Szkutnicki - Bogusz, Niedźwiedź, Celiński, Horbowicz (80` Klimczuk), Pietruczuk, Samociuk (60` Jankiewicz), Fąfara (60` K. Romaniuk), Krasucki (60` Czemierowski).

Niwa: Krywczuk - R. Polubiec (70` P. Bańkowski), Borysiuk, Chorąży, Dubikowski (46` Demidowicz), A. Jaroszuk (46` Lewkowicz), Łukaszuk, Malewicz, Mielnik, P. Polubiec (46` Niczyporuk), Tyszewski (46` J. Bańkowski)

 

Orzeł Czemierniki - Twierdza Kobylany 10:0 (3:0)

Bramki: Piotrowicz 1`, Kaliński 5`, Karpiuk 42`, Krajanowski 55`, Sobieszek 62`, 76`, Posiadało 78`, Świć 87`, 90`.

Twierdza: Płandowski - Kuśmierczyk, K. Piasecki, Kukawski, Wołoszuk, Ostrożański, Klekotka, S. Piasecki, Jankowski, Kapczuk, Krawczyk.

 

Victoria Parczew - Perła Sławatycze 2:2 (0:1)

Bramki: Chomiuk 67`, Szymański 76` - D. Zagajski 30`, Wróblewski 56`.

Perła: Suwalski - D. Zagajski, A. Boguszewski (75` M. Zagajski), S. Boguszewski, Buraczyński, M. Sołoduszkiewicz, Poczynajło, Daw. Chomiczewski, Dom. Chomiczewski, Wróblewski, K. Sołoduszkiewicz.

 

Red Sielczyk - Dąb Dębowa Kłoda 8:2 (4:1)

Bramki: G. Maliszewski 39`, J. Dorosz 41`, 55`, 74`, A. Szydłowski 44`, D. Tarkowski 45+1`, Z. Pastuszewski 81`, Dziekan 90` - Wieliczko 21`, Niewęgłowski 66`.

Red Sielczyk: T. Dorosz (46` Panasiuk), B. Pastuszewski, Dziekan, J. Dorosz, G. Maliszewski (72` Sawczuk), Musiał, Stelmaszuk (78` Lewczuk), A. Szydłowski, K. Szydłowski, D. Tarkowski (60` Z. Pastuszewski), Tymoszuk (65` R. Tarkowski).

 

Krzna Rzeczyca - LZS Dobryń 3:3 (1:1)

Bramki: Kaczanowski 45`, Hawryluk 57`, Staska 77` - Szymański 36`, Grabowski 87`, Kon. Mądry 90+1`.

Krzna: Semeniuk - K. Krzymowski, Zakrzewski (85` Małaszuk), Hawryluk, G. Woliński, Bartoszuk, Wajszczuk (55` Lecyk), Staska, Ułaowski (70` Daniluk), Rostek, Kaczanowski (75` Kot).

LZS Dobryń: Łazuga - Selewoniuk, Staszczuk, Kozakiewicz, Kam. Mądry, Kon. Mądry, Maksymiuk, Grabowski, Demidziak (80` Tymiński), Szymański (66` Gąsecki), R. Andrzejuk.