Dzisiaj debiut Geworkiana. Ile można zarobić?

We środę o godz. 16 Podlasie zmierzy się na wyjeździe z Koroną II Kielce.Można spodziewać się, że w zespole gospodarzy wystąpi kilku graczy z szerokiej kadry zespołu występującego w Ekstraklasie, a do tego zdolna młodzież miejscowych. Faworytem starcia będzie zespół Macieja Śmiecha. Kielczanie w dotychczasowych sześciu starciach wygrali cztery, zaliczyli po jednym remisie i porażce.
Biało-zieloni po raz pierwszy zagrają pod wodzą Władimira Geworkiana, który od poniedziałku przygotowuje zespół. - Będziemy chcieli zagrać dobry mecz i pokusić się o punkty. Wiadomo, że marzeniem każdego trenera jest zacząć pracę od zwycięstwa. Oby tak się stało - mówi szkoleniowiec Podlasia, który zastąpił na stanowisku Przemysława Sałańskiego.

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Korona II. Za postawione 100 zł można wygrać zaledwie 110 zł, czyli "dychę" na czysto. Gdyby padł remis to można uzyskać aż 318 zł na 'czysto", zaś za wygraną naszych za 100 zł można odebrać aż 774 zł na "czysto". Warto zaryzykować?

 

Jaki będzie wynik? Jak typujecie?