Ostatnie dni głosowania w BO.

Ostatnie dni głosowania w BO

28 sierpnia wystartowało głosowanie w drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego dla Białej Podlaskiej. 8 września zakończono głosowanie na kartach, przygotowanych w specjalnie wyznaczonych punktach. Jeszcze tylko do 14 września można głosować za pomocą strony internetowej www.bo.bialapodlaska.pl.

Na propozycje projektów do Budżetu Obywatelskiego Miasta Biała Podlaska głosować mogą mieszkańcy Białej Podlaskiej, którzy ukończyli 16 lat. Każdy głosujący oddaje swój głos na dwa projekty na obszarze całego miasta bez względu na obszar zamieszkania. Nie można jednak oddać głosów na dwie propozycje z tego samego obszaru.  

Na co głosujemy? Do wyboru jest łącznie 24 pomysły mieszkańców w 7 wydzielonych obszarach miasta, znanych z pierwszej edycji budżetu obywatelskiego. Wśród nich znajdziemy propozycje parkingów, siłowni, placów zabaw czy boisk.

Warto przypomnieć, że wzorem ubiegłego roku na budżet obywatelski przeznaczono 1 mln zł. Każdy z siedmiu obszarów ma do dyspozycji kwotę 50 tys. zł oraz proporcjonalnie wyliczoną sumę. Inwestycje które zyskają największą przychylność mieszkańców zostaną wykonane w przyszłym roku.

Lista projektów wraz z ich lokalizacjąOgłoszenia

Pilnie! Pracownicy z Ukrainy,...

Oferujemy szybką rekrutację na zlecenie dla...

Kupie Ciągnik Rolniczy Wladimirec T25

Kupie Ciągnik Rolniczy Wladimirec T25 rozwazę kazdą...

drzwi wewnętrzne - wyprzedaż.

taniej do 60% drzwi wewnętrzne firmy erkado. 80...

parapety wewnętrzne

parapety wewnętrzne kamienne-agglomarmur botticino...

Fiat brava 1997

kupiony w salonie w Białej Podlaskiej...

Meble kuchenne

meble kuchenne na wymiar.solidnie i w rozsądnej...