Nowy obiekt handlowy w Białej Podlaskiej.

Już wkrótce otwarcie Metro Park w Białej Podlaskiej (wizualizacja)

Już jutro, tj. 14 listopada pod nową nazwą Metro Park zostanie oddany do użytkowania nowy obiekt handlowy w Białej Podlaskiej.Podczas wielkiego otwarcia w godzinach 9:00-20:00 przygotowano liczne atrakcje dla dzieci oraz wyjątkowe rabaty dla klientów. Inwestycja realizowana jest przez firmę dewelopersko – inwestycyjną Metropolitan Investment S.A. Wstęp bezpłatny!  

Metro Park Biała Podlaska składa się z zespołu budynków handlowo-usługowych przy ul. Jana III Sobieskiego 14 w Białej Podlaskiej. Wśród najemców obiektu o łącznej powierzchni handlowej 4 092 m² znajdą się takie firmy jak ROSSMANN, CCC, Martes Sport, KS Sport, Neonet, KIK oraz SMYK. W ramach projektu powstało także ponad 110 komfortowych i bezpłatnych miejsc parkingowych.

Nowy obiekt handlowy w Białej Podlaskiej

Nowy obiekt handlowy w Białej Podlaskiej.

Obecnie zakończono prace budowlane parku handlowego, a lokale zostały przejęte przez poszczególnych najemców. Podczas dnia otwartego, który odbędzie się 14 listopada br., zaplanowano konkursy z nagrodami, koło fortuny, zabawy dla dzieci oraz wyjątkowe rabaty na zakupy.

Inwestycja realizowana jest przez firmę dewelopersko-inwestycyjną Metropolitan Investment S.A. Jest to pierwszy w Polsce zespół prowadzący projekty na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Deweloper oferuje unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie ukończonymi projektami.

Nowy obiekt handlowy w Białej Podlaskiej

Nowy obiekt handlowy w Białej Podlaskiej.Ogłoszenia

Fiat brava 1997

kupiony w salonie w Białej Podlaskiej...

Meble kuchenne

meble kuchenne na wymiar.solidnie i w rozsądnej...

Oprysk na wołka zbożowego

Środek owadobójczy w formie koncentratu do...

Fullstack PHP Developer

Poszukuję osoby na stanowisko fullstack developera...

Sprzedam działki budowlane

Sprzedam działki budowlane w Styrzyńcu, niedaleko...

Pilnie! Pracownicy z Ukrainy,...

Jeżeli brakuje Ci pracowników z Polski, Ukrainy lub...