Dzień Otwarty ZSCKR w Leśnej Podlaskiej. Fot. ZSCKR w leśnej Podlaskiej.

Dzień Otwarty ZSCKR w Leśnej Podlaskiej (galeria)

27 kwietnia 2018 roku odbył się Dzień Otwarty Zespołu Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej. Zaproszona młodzież gimnazjalna, która w tym roku przybyła bardzo licznie, miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły.W tym roku odwiedzający nas gimnazjaliści mieli możliwość obejrzenia:

  • wystawy maszyn rolniczych zorganizowanej przez firmę MASTER – Płodowscy wspólnicy spółka jawna,
  • pokazu pracy maszynami rolniczymi,
  • pokazu break dance grupy Break Family Crew w wykonaniu choreografa Grzegorza Żyluka i jego podopiecznych: Łucji Niestoruk, Izabeli Chmielewskiej, Igi Czwerko, Aleksandra Rzeńca, Miłosza Borkowicza, Filipa Borkowicza, Macieja Kożucha.
  • pokazu taekwondo zaprezentowanego przez Patryka Palczyńskiego, Damiana Lipki i Rafała Szydło, uczniów przygotował Pana Artur Romaniuk,
  • filmu prezentującego sprzęt do nurkowania przygotowanego przez Pana Tomasza Kawczyńskiego.

Z gimnazjalistami odwiedzającymi naszą szkołę spotkał się przedstawiciel straży pożarnej Pan Antoni Pykacz, który opowiedział o zasadach i trudach pracy strażaków. Spotkanie to było kolejnym nawiązaniem do zapowiedzi utworzenia w naszej szkole klasy pod patronatem Państwowej Straży Pożarnej.

Zwiedzającym towarzyszyła muzyka wykonywana przez szkolny zespół TAKT. Szkołę prezentowała nasza młodzież, oprowadzając gości po całym jej terenie. Goście mogli także degustować wyroby gastronomiczne przygotowane przez uczniów technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych pracujących pod opieką Pani Natalii Zawieruchy oraz posilić się kiełbaskami prosto z ogniska. Dużym zainteresowaniem cieszyły się bogato wyposażone szkolne laboratoria i pracownie.


Galeria zdjęć: