Szymański z Białej Podlaskiej w kadrze Nawałki

10 maja Sebastian Szymański skończył 19 lat. Dzień później dowiedział się, że Adam Nawałka widzi go w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata, które niedługo rozpoczną się w Rosji. Czy wychowanek TOP-u 54 Biała Podlaska znajdzie się w zespole wraz z Arkadiuszem Milikiem i Robertem Lewandowskim?Zbliżający się ku końcowi sezon jest wyjątkowy w życiu Szymańskiego. "Seba" jest podstawowym zawodnikiem Legii Warszawa. Kilkanaście dni temu wywalczył z drużyną Puchar Polski, pokonując Arkę Gdynia, a za chwilę może do tego dołożyć tytuł najlepszej drużyny w kraju. "Wojskowi" są o włos od mistrzostwa. W sumie rozegrał 20 meczów i zdobył trzy gole w Ekstraklasie. Właśnie postawą w meczach ligowych przekonał do siebie Nawałkę.

4 czerwca

Powołanie 19-latka wydaje się największym zaskoczeniem wśród wszystkich nominacji Nawałki. Do tej pory grał w reprezentacjach młodzieżowych. Jest zdecydowanie najmłodszym zawodnikiem w zestawieniu. Do 4 czerwca selekcjoner musi wybrać z 35-osobowej grupy 23 szczęśliwców, którzy będą w składzie na mistrzostwa w Rosji. Z kolei do 18 maja Nawałka zmniejszy grupę do 28 zawodników, a ci będą przebywać na obozach w Juracie i Arłamowie.

Był Ariel

Szymański to drugi wychowanek TOP-u 54 Biała Podlaska, który będzie miał szansę zadebiutować w dorosłym zespole reprezentacyjnym. Pierwszym był Ariel Borysiuk. Obecny gracz Lechii Gdańsk w sumie rozegrał 12 meczów w koszulce z orzełkiem na piersi, ale na mistrzostwa Europy dwa lata temu nie pojechał.

(...)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).Ogłoszenia

Mercedes sprinter

Mam do sprzedania 5 szt z powodu likwidacji firmy...

Sprzedam maszyny piekarskie

Sprzedam rozne maszyny piekarskie;krajalnica do...

lokal

sprzedam budynek wcentrum miasta biala podlaskao...

Kredyt na 500+

Kredyt na świadczenia z MOPSu i GOPSu oraz 500+...

Zbior jablek.

Zatrudnie do zbioru gruszek/jablek, od wrzesnia....

audi a6 c5 2,8 i quattro

sprzedam audi a6 c5 2,8 quattro 1997r sedan...

{**}