Bialczanka dubbingowała nowy film Disneya

Kolejny sukces Moniki Mielnickiej z Cicibora Dużego. Tym razem bialczanka podkładała głos do najnowszej produkcji studia filmowego Disney.Największym sukcesem aktorskim Moniki jest rola dziewczyny młodego Mostowiaka w serialu "M jak Miłość".  Zagrała też m.in. epizodyczną rolę w "Powidokach" Andrzeja Wajdy. Ostatnio dubbingowała serial "No Good Nick" na platformie internetowej z filmami Netflix. Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie aktorskie. Chodzi o film "Kim Kolwiek" (Kim Possible). To świeża produkcja aktorska Disney Channel Original Movies. Produkcja miała już swoją premierę na antenie Disney Channel 31 maja. Film jest dostępny z polskim dubbingiem, a głosu tytułowej bohaterce użyczy nasza aktorka. Kim Kolwiek wraz z najlepszym kumplem Ronem Rabiaką rozpoczynają pierwszy rok szkoły średniej, a w tym samym czasie ratują świat przed złoczyńcami. Okazuje się, że walka z wrogami jest łatwiejsza niż lawirowanie w hierarchii społecznej liceum.

Świeże propozycje

W momencie dubbingowania serialu na platformie Netflix, Monika otrzymała telefon z propozycją dubbingowania kolejnej produkcji.

- Byłam bardzo zaskoczona, gdyż nie wiedziałam, że tak szybko moje marzenia ujrzą światło dzienne. Jedynym problemem tej sielankowej wizji był czas. Termin nagrań pokrywał się z planem serialu M jak Miłość. Na szczęście udało mi się to połączyć i po wielogodzinnej pracy w serialu dotarłam do warszawskiego studia - opowiada aktorka.

 

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).