"Czwórka" świętowała sukces

Za krótki film o ochronie środowiska bialska SP nr 4 otrzymała nowoczesne wyposażenie pracowni biologicznej.Przed rokiem Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie  wraz z Kuratorium Oświaty ogłosił  dla szkół podstawowych dla uczczenia 25-lecia WFOŚiGW. Najlepszy w każdym powiecie laureat otrzymał wyposażenie pracowni biologicznej zgodne z warunkami realizacji podstawy programowej.

Jolanta Mazuruk, dyrektor bialskiej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego jest dumna, że właśnie w "Konkursie 25 na piątkę z plusem!" najlepsza w powiecie grodzkim Biała Podlaska była właśnie jej placówka.

- Grupa uczniów z obecnej klasy VIII a nagrała film prezentujący zaangażowanie społeczności szkolnej w tego typu działania. Największą aktywnością wykazał się Filip Tymoszuk z VIII a – poinformowała nas dyrektor.

Dodała, że za przyznanych 35 tys. zł było możliwe zakupienie nowoczesnego monitora do nauki nie tylko biologii, ale także kilku innych przedmiotów. Ponadto nabyto mikroskopy, plansze, i inne materiały niezbędne do nauczania przyrody, geografii i chemii.