Bez powodu pobili nieznajomych

Zarzuty pobicia usłyszało 4 mieszkańców gm. Drelów w wieku 19-41 lat. Mężczyźni bez żadnego powodu zaatakowali dwóch przejeżdżających nieznajomych. Po zdarzeniu nie potrafili w żaden sposób wyjaśnić swojego zachowania.We wtorkowy wieczór dyżurny komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim powiadomiony został o pobiciu dwóch mężczyzn, do jakiego doszło w miejscowości Strzyżówka. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że jadąc samochodem zauważyli stojące w poprzek drogi audi. Niestety kierowca tego samochodu nie zamierzał przepuścić ich pojazdu. W pewnym momencie mężczyzna podbiegł do jednego z pokrzywdzonych i uderzył go.

   Po chwili na miejsce drugim autem przyjechali znajomi awanturnika, którzy również zaczęli atakować pokrzywdzonych. Sprawcy zadawali ciosy i kopali mężczyzn. Jak oświadczyli zgłaszający nie znali napastników, nie mieli z nimi również żadnego konfliktu. Dodali, że awanturnicy zaatakowaliby zapewne każdego kto by tamtędy przejeżdżał.  

   Na miejsce policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gm. Drelów. Mundurowi ustalili również personalia pozostałych uczestników zdarzenia, którzy początkowo odjechali z miejsca przed przyjazdem mundurowych. 28-latek usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za pobicie jak też uszkodzenie samochodu jednego z pokrzywdzonych. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

    Dzisiaj zarzuty pobicia usłyszeli również 3 mieszkańcy gm. Drelów w wieku 19-41 lat Wszyscy mężczyźni przyznali się do winy. Nie potrafili w żaden sposób wyjaśnić swojego zachowania. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Pobicie zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.