Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert.

Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert

Bialskie Centrum Kultury zaprasza na koncert "Piosenki Seweryna Krajewskiego" w wykonaniu Radosława Świderskiego i Krzysztofa Chromińskiego.Wydarzenie odbędzie się w środę, 29 listopada 2017 roku o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BCK, przy ulicy Brzeskiej 41. Bilety do nabycia w cenie 20 zł.

Muzyczna uczta złożona z najpiękniejszych piosenek jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów. Usłyszymy utwory Seweryna Krajewskiego znane z czasów największej świetności Czerwonych Gitar, poprzez jego twórczość solową, w tym piosenki filmowe oraz napisane przez niego dla innych artystów.

Wykonanie:

  • Radosław Świderski – szanowany w środowisku bard, leader założonej przez siebie grupy Radek Blues Band, kompozytor i producent muzyczny, ale przede wszystkim świetny gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.
  • Krzysztof Chromiński - pianista, kompozytor, aranżer, animator kultury, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, autor i organizator licznych projektów muzycznych i festiwali.

Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert

Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert.Ogłoszenia

Fiat Bravo 1.4b

Sprzedam Fiata Bravo 1.4 benzyna 2008r Sprowadzony z...

Hundai Getz 1.4b+gaz BRC

Sprzedam Hyundai Getz wersja edytion plus 1.4...

Sprzedam działkę nad morzem + 2 domki...

Sprzedam działkę 800m2 wraz z domkami nad morzem w...

chwytak bel

chwytak bel na tylny tuz "sokółka"

fotele

2 fotele szare do szarana

Praca dla opiekunów/opiekunek osób...

Otwieramy nowy odział ul. Solna 3 Zamość 07.12.2017...