Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert.

Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert

Bialskie Centrum Kultury zaprasza na koncert "Piosenki Seweryna Krajewskiego" w wykonaniu Radosława Świderskiego i Krzysztofa Chromińskiego.Wydarzenie odbędzie się w środę, 29 listopada 2017 roku o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BCK, przy ulicy Brzeskiej 41. Bilety do nabycia w cenie 20 zł.

Muzyczna uczta złożona z najpiękniejszych piosenek jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów. Usłyszymy utwory Seweryna Krajewskiego znane z czasów największej świetności Czerwonych Gitar, poprzez jego twórczość solową, w tym piosenki filmowe oraz napisane przez niego dla innych artystów.

Wykonanie:

  • Radosław Świderski – szanowany w środowisku bard, leader założonej przez siebie grupy Radek Blues Band, kompozytor i producent muzyczny, ale przede wszystkim świetny gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.
  • Krzysztof Chromiński - pianista, kompozytor, aranżer, animator kultury, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, autor i organizator licznych projektów muzycznych i festiwali.

Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert

Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert.Ogłoszenia

Szukam pracy

Mgr nauk ekonom. szuka pracy, 8 lat doświadczenia w...

CIĄGNIK SIODŁOWY

CIĄGNIK SIODŁOWY VOLVO Tel. 602 571 846

Sprzęt rolniczy

BRONY 5 I 4 I 3,KULTYWATOR 2.10 I PŁUGI 3 I 2,KOS DO...

DIABETOLOG INTERNISTA

DIABETOLOG INTERNISTA lek. Jarosław Warwas Biała...

4 KOŁA DO POLONEZA

SPRZEDAM 4 KOŁA DO POLONEZA 1SZT-50ZŁTel. 509 142 043

Garnitury

Garnitury na ślub i do pracy. Duży wybór.ul. Zamkowa...