Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert.

Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert

Bialskie Centrum Kultury zaprasza na koncert "Piosenki Seweryna Krajewskiego" w wykonaniu Radosława Świderskiego i Krzysztofa Chromińskiego.Wydarzenie odbędzie się w środę, 29 listopada 2017 roku o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BCK, przy ulicy Brzeskiej 41. Bilety do nabycia w cenie 20 zł.

Muzyczna uczta złożona z najpiękniejszych piosenek jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów. Usłyszymy utwory Seweryna Krajewskiego znane z czasów największej świetności Czerwonych Gitar, poprzez jego twórczość solową, w tym piosenki filmowe oraz napisane przez niego dla innych artystów.

Wykonanie:

  • Radosław Świderski – szanowany w środowisku bard, leader założonej przez siebie grupy Radek Blues Band, kompozytor i producent muzyczny, ale przede wszystkim świetny gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.
  • Krzysztof Chromiński - pianista, kompozytor, aranżer, animator kultury, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, autor i organizator licznych projektów muzycznych i festiwali.

Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert

Piosenki Seweryna Krajewskiego - koncert.Ogłoszenia

Dom 104 m2 z garażem.

Witam, mam na sprzedaż dom 104m2 z garażem. W skład...

łatwa oferta pożyczki z niższym...

Jestem oficerem pożyczki, pomagam ludziom z długów i...

PIT dla Ukraińca

PIT dla Ukraińca Sprawdź jak rozliczyć PIT...

Zatrudnię tynkarzy i pomocników

Zatrudnię osoby do pracy przy tynkach...

Zatrudnię tynkarzy i pomocników

Zatrudnię osoby do pracy przy tynkach...

Usługi zegarmistrzowskie - ul....

Oferujemy naprawy precyzyjne w pełnym zakresie...