Stacja paliw.

Pijany zajechał na stację paliw. Zataczał się podczas tankowania

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca ze Świdnika. Mężczyzna, zataczając się, wysiadł z samochodu i próbował go zatankować.Do zdarzenia doszło kilka minut po północy w Łęcznej na jednej ze stacji paliw.

Dyżurny łęczyńskiej policji został poinformowany o ujęciu kierującego samochodem BMW, który jest nietrzeźwy. Informację przekazały osoby, które będąc na stacji paliw zauważyły, jak mężczyzna wjeżdża na stację i w momencie wysiadania z samochodu oraz próby zatankowania go zatacza się. Kiedy podeszli do niego wyczuli silną woń alkoholu. Bez namysłu uniemożliwili mu dalszą jazdę przez zabranie kluczyków do pojazdu oraz odcięcie drogi ucieczki.

Policjanci po przybyciu na miejsce poddali wskazanego przez świadków jako kierowcę BMW badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik badania 29-latka pokazał ponad 2 promile alkoholu. Niebawem mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Mieszkańcy Łęcznej, którzy ujęli nietrzeźwego kierowcę ,wykazali się dużym zaangażowaniem i obywatelską postawą.Ogłoszenia

NISSAN

Sprzedam NISSANA PRIMERĘ kombi 2001, diesel. Auto...

Doradca Klienta

Zostań Doradcą Klienta. Dołącz do zespołu i zarabiaj...

mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie na Spółdzielczej w Parczewie. I...

TALERZÓWKA AKPIL 2M

Sprzedam talerzówke akpil 2m stan bardzo dobry ,...

PRZEWRACARKA

Witam sprzedam przewracarkę karuzelową bardzo ładnie...

Prasa z224

Sprzedam prase sipme stan bardzo dobry, ładnie wiąże...