Policjanci poszukują świadków wypadku. Fotograf: KPP w Łęcznej

Policjanci poszukują świadków wypadku

Minionej nocy na skutek potrącenia śmierć na miejscu zdarzenia poniosła 36–letnia mieszkanka gminy Cyców. Kobieta została potrącona przez nieznany pojazd, którego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalając okoliczności wypadku i zwracają się do świadków zdarzenia by zgłaszali się do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.Wczoraj po godzinie 21:00 policjanci łęczyńskiej komendy zostali wezwani do potrącenia na drodze wojewódzkiej W-829 w miejscowości Biesiadki.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierujący nieustalonym dotąd pojazdem potrącił będącą na jezdni 36-letnią kobietę. Poniosła ona śmierć na miejscu. Kierujący samochodem uciekł z miejsca wypadku nie próbując nawet udzielić kobiecie pomocy. Oględziny miejsca zdarzenia były wykonywane z udziałem prokuratora oraz biegłych z zakresu medycyny sądowej i wypadków drogowych. Prowadzone były do godzin porannych.

Czynności wykrywcze w tej sprawie wciąż trwają. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i jednocześnie apelują do świadków.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawca mógł poruszać się samochodem marki Audi ponieważ na miejscu wypadku zabezpieczono elementy przedniej atrapy takiego samochodu. Każda informacja na temat sprawcy może okazać się cenna. W tej sprawie należy kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej bezpośrednio lub telefonicznie pod numerem telefonu 997 lub (81) 752-72-10.

Policjanci poszukują świadków wypadku

Policjanci poszukują świadków wypadku. Fotograf: KPP w Łęcznej

Policjanci poszukują świadków wypadku

Policjanci poszukują świadków wypadku. Fotograf: KPP w ŁęcznejOgłoszenia

Nowoczesne Ogrodzenie żaluziowe Brama...

Zajmujemy się produkcją: * ogrodzeń, * balustrad, *...

Balustrady balkonowe, bramy przęsła...

Zakład Ślusarki oferuje usługi wykonania * bramy...

Projektowanie

Firma DOM-JAR prowadzi usługi w zakresie...

Sprzedam działkę budowlaną w...

Sprzedam działkę budowlaną w Komarówce Podlaskiej...

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Polna w Parczewie

SEP/UPRAWNIENIA...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń z...