Policja. Fotograf: KWP w Lublinie

21-letni nietrzeźwy kierowca w rekach policji

W ręce funkcjonariuszy ruchu drogowego wpadł 21-nietrzeźwy kierujący, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Jak się okazało mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.Wczoraj na policyjny radar wpadł 21-letni mieszkaniec gminy Puchaczów, który jadąc pojazdem marki Audi, w ternie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 38 km/h.

Mężczyzna nie okazał żadnych dokumentów pojazdu ani uprawniających do kierowania pojazdami mechanicznymi. Jak się okazało 21-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu w związku z czym 21-latek został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się, mężczyzna miał 0,6 promila alkoholu.

Teraz mężczyzna odpowie przed Sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także za przekroczenie prędkości, prowadzenie pojazdu bez uprawnień do kierowania pojazdami oraz brak wymaganych dokumentów pojazdu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, położone...

PDR Usuwanie Wgnieceń.Polerowanie...

Witam. Oferuję profesjonalne usługi w zakresie: 1....

Zatrudnię kierowców na wywrotki i...

Zatrudnię kierowców na wywrotki 4-osiowe i patelnie...

kotki

lubartów - oddam dwie kotki. Są szaro białe mają...

Mercedes sprinter

Mam do sprzedania 5 szt z powodu likwidacji firmy...

zespół Tenor

Zespół muzyczny Tenor . Zajmujemy się muzyczną...

{**}