Policja.

Weekend na drogach powiatu łęczyńskiego: trzech nieodpowiedzialnych kierowców

Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali kobietę, która nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami i jednocześnie była pod wpływem alkoholu. Kontroli drogowej zostało poddanych również dwóch mężczyzn, który wyruszyli na drogę pomimo sądowych zakazów prowadzenia pojazdów.Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę nad ranem w Milejowie. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującą, która jechała samochodem marki Ford Focus używając świateł przeciwmgielnych mimo, że nie było to tego odpowiednich warunków. W trakcie kontroli okazało się, że kobieta nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Poddana badaniu na zawartość alkoholu 23-latka z gminy Milejów miała w organizmie niecałe pół promila.

W sobotę w Łęcznej do kontroli drogowej patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Mitsubishi, 48-letniego mieszkańca gminy Wyryki. Podczas sprawdzania kierowcy w policyjnej bazie danych okazało się, że ma on cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Podobnie było z 33-letnim mieszkańcem gminy Jastków. Został on zatrzymany w niedzielę w miejscowości Rogóźno, kiedy mimo sądowego zakazu podróżował samochodem marki Opel.

Za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

Napędy do bram skrzydłowe przesuwne...

Automatyka do bram skrzydłowych , przesuwnych....

Poszukujemy osób do mycia budynków...

Praca od zaraz. Atrakcyjne zarobki.Możliwa umowa o...

Zatrudnimy pracowników fizycznych do...

Praca od zaraz. Atrakcyjne zarobki. Możliwa umowa o...

Zatrudnimy pracowników fizycznych do...

Praca od zaraz. Atrakcyjne zarobki. Możliwa umowa o...

Opel Zafira 7 osób

Opel Zafira 2.0 DTI, 2001r., srebrna, 7 osobowa,...

Praca przy montażu okien

Poszukuje osoby do pracy przy montażu okien i drzwi