Policja.

Zapomniała, gdzie zaparkowała i zgłosiła kradzież

Mieszkanka Łęcznej zgłosiła kradzież samochodu marki Ford. Okazało się, że jest on zaparkowany na parkingu w pobliżu miejsca zamieszkania zgłaszającej i został tam przez nią pozostawiony. Kobieta oświadczyła, że dzień wcześniej wróciła do domu w godzinach nocnych i z tego powodu mogła nie zapamiętać, gdzie zaparkowała auto.W środę łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że jednej z mieszkanek miasta ktoś ukradł stojący na parkingu przed blokiem samochód.

Po przyjęciu zgłoszenia policjanci zaczęli szukać skradzionego Forda, wypytując jednocześnie 36-letnią kobietę o szczegóły zajścia. W trakcie prowadzonej przez dyżurnego rozmowy policjanci patrolujący Łęczną sprawdzili miejsce parkingowe i zaczęli sprawdzać okolice miejsca zamieszkania kobiety.

Po kilkunastu minutach mundurowi zauważyli opisanego forda na parkingu w pobliżu bloku zgłaszającej. Gdy wskazali zgłaszającej auto, kobieta przypomniała sobie, że dzień wcześniej wróciła do domu w godzinach nocnych i z tego powodu mogła nie zapamiętać, gdzie zaparkowała pojazd.

Samochód w stanie nienaruszonym został przekazany właścicielce.