Policja.

Zapomniała, gdzie zaparkowała i zgłosiła kradzież

Mieszkanka Łęcznej zgłosiła kradzież samochodu marki Ford. Okazało się, że jest on zaparkowany na parkingu w pobliżu miejsca zamieszkania zgłaszającej i został tam przez nią pozostawiony. Kobieta oświadczyła, że dzień wcześniej wróciła do domu w godzinach nocnych i z tego powodu mogła nie zapamiętać, gdzie zaparkowała auto.W środę łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że jednej z mieszkanek miasta ktoś ukradł stojący na parkingu przed blokiem samochód.

Po przyjęciu zgłoszenia policjanci zaczęli szukać skradzionego Forda, wypytując jednocześnie 36-letnią kobietę o szczegóły zajścia. W trakcie prowadzonej przez dyżurnego rozmowy policjanci patrolujący Łęczną sprawdzili miejsce parkingowe i zaczęli sprawdzać okolice miejsca zamieszkania kobiety.

Po kilkunastu minutach mundurowi zauważyli opisanego forda na parkingu w pobliżu bloku zgłaszającej. Gdy wskazali zgłaszającej auto, kobieta przypomniała sobie, że dzień wcześniej wróciła do domu w godzinach nocnych i z tego powodu mogła nie zapamiętać, gdzie zaparkowała pojazd.

Samochód w stanie nienaruszonym został przekazany właścicielce.Ogłoszenia

Posiadam Akcje Pracownicze Śląskich...

Posiadam Akcje Pracownicze Śląskich Kopalń...

Zainwestuj w Akcje Pracownicze Spółek

Zainwestuj w Akcje Pracownicze Spółek GPW ,...

Sprzedam Państwowe Wierzytelności...

Sprzedam Państwowe Wierzytelności (prawa do akcji...

Prawa do Akcji Polskiej Grupy...

Prawa do Akcji Polskiej Grupy Górniczej (PGG)...

Zainwestuj w akcje prywatyzowanych...

Zainwestuj w akcje prywatyzowanych spółek Skarbu...

Posiadam Akcje spółek Skarbu Państwa

Posiadam Akcje spółek Skarbu Państwa Huta Pokój ,...