Ponad 1,5 kg marihuany u 37-latka. Fotograf: KPP w Łęcznej

Ponad 1,5 kg marihuany u 37-latka

Ponad 1,5 kg suszu marihuany ujawnili i zabezpieczyli kryminalni z Łęcznej. Narkotyki ukryte były w pomieszczeniu gospodarczym użytkowanym przez 37-latka z gminy Puchaczów.Do realizacji doszło wczoraj w jednej z miejscowości w gminie Puchaczów. Kryminalni z Łęcznej podejrzewali, że mieszkający tam 37-latek może posiadać znaczną ilość środków odurzających.

Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych policjanci ujawnili i zabezpieczyli wysuszony ponad dwumetrowy krzak marihuany o wadze przekraczającej 1,5 kg. 37-latek został zatrzymany. Policjantom tłumaczył, że jakiś czas temu posiał w tunelu przy budynku gospodarczym ziarno marihuany, które kupił przez internet. Z ziarna wyrosła dwumetrowa roślina. Wysuszoną marihuanę palił od czasu do czasu, ponieważ jak twierdził, był po niej spokojniejszy i zrelaksowany.

Obecnie mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie, dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.Ogłoszenia

buldożki francuskie na sprzedaż

Witam.Mam do zaoferowania 2 buldożki...

Alufelgi BMW 16"

Sprzedam felgi aluminiwe BMW 16" widoczne na...

Suzuki gsxr 750

Sprzedam Suzuki gsxr 750, 2003r. Motocykl w bardzo...

Lekarz do kwalifikacji Dawców

Miejsce pracy: w oddziałach RCKiK (Biała Podlaska)...

Udzielę Korepetycji

Witam, udzielę korepetycji w zakresie szkoły...

best diwali offer(+91-7740834666)...

best diwali offer(+91-7740834666) WOman Childless...