Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym. Fotograf: KPP w Łęcznej

Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym

Wczoraj w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach odbył się Dzień Otwarty z Państwową Inspekcją Pracy pod hasłem "Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym". Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji w Łęcznej przeprowadził wykład dotyczący zagrożeń jakie niosą ze sobą narkotyki i dopalacze. Odbyła się również symulacja akcji ratowniczej prowadzonej wspólnie przez policjantów, strażaków z Państwowej Straży Pożarnej oraz pracowników SPZOZ w Łęcznej.Wczoraj w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach odbył się Dzień Otwarty z Państwową Inspekcją Pracy pod hasłem "Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym" w którego organizację włączyli się funkcjonariusze z łęczyńskiej komendy. W ramach zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Walki z Narkomanią Komendant Powiatowy Policji w Łęcznej insp. Jarosław Bryl przeprowadził wykład dotyczący zagrożeń jakie niosą ze sobą narkotyki i dopalacze. Pan Komendant uświadamiał młodzież na temat negatywnego wpływu środków odurzających na funkcjonowanie organizmu człowieka oraz skutków prawnych związanych z posiadaniem, wprowadzaniem do obrotu i udzielaniem środków odurzających.

Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym

Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym. Fotograf: KPP w Łęcznej

Wśród przygotowanych atrakcji był również pokaz zorganizowany przez przewodnika psa policyjnego. Policjanci zaprezentowali pokaz posłuszeństwa psa służbowego oraz obrony podczas ataku przez zwierzę w kontekście bezpiecznego zachowania. W ramach Dnia Otwartego z PIP odbyła się również symulacja akcji ratowniczej prowadzonej wspólnie przez Policjantów, Strażaków z Państwowej Straży Pożarnej oraz SPZOZ w Łęcznej.

Zaproszone instytucje przygotowały stoiska informacyjne. Na stoisku KPP w Łęcznej można było dowiedzieć się jak wygląda praca policjanta oraz uzyskać informację na temat rekrutacji. Policjanci prowadzili również działania profilaktyczne ukierunkowane w głównej mierze na profilaktykę uzależnień oraz bezpieczeństwo nad wodą w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Młodzi ludzie byli również edukowani na temat procederu handlu ludźmi pod pozorami atrakcyjnej pracy za granicą. Dodatkowo policjanci promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikację Moja Komenda.

Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym

Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym. Fotograf: KPP w ŁęcznejOgłoszenia

katalizator fiat panda 1.1b

sprzedam katalizatorz kolektorem do pandy 1.1b 2005r

passat b5 1.6b AHL LC9Z kombi...

passat b5 99r 1.6ahl lakier lc9z uszkodzony real...

reflektory soczewki passat b5

sprzedam komplet reflektorow soczewki passat b5 99r

sprzedam passata b5 1.9tdi AFN automat

sprzedam passata b5 z niezawodna jednostka 1.9tdi...

fiat panda 1.1b 05r bordowy posiadam...

sprzedam czesci fiat punto 2005r silnik 1.1b silnik...

sprzedam sad

SPRZEDAM sad o pow. 0,68 ha, (wiśnia 0,38 ha i 5...

{**}