Policja. Fotograf: KWP w Lublinie

Jechał za szybko, bez uprawnień, na podwójnym gazie i jeszcze chciał się "dogadać"

Noc w policyjnym areszcie spędził 45-letni mieszkaniec gminy Milejów, który próbował przekupić policjantów. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna kierował toyotą pomimo cofniętych uprawnień, znacznie przekroczył dozwoloną prędkość, a do tego był w stanie nietrzeźwości. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:10. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego łęczyńskiej komendy w miejscowości Starościce zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Toyota Rav4. 45-letni mieszkaniec gminy Milejów w terenie zabudowanym, przy ograniczeniu do 50 km/h przekroczył dozwoloną prędkość o 45 km/h.

Jak się okazało to nie jedyne przewinienie kierującego. Mężczyzna sam się przyznał, że prawo jazdy zostało mu zatrzymane "za jazdę po pijanemu". W trakcie prowadzonej kontroli policjanci wyczuli od 45-lat woń alkoholu. Mężczyzna i tym razem prowadził na na podwójnym gazie. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało 1,4 promila alkoholu w jego organizmie.

Kierujący chcąc uniknąć odpowiedzialności próbował "dogadać się" z policjantami proponując im 500 zł, a następnie 1000 zł łapówki. 45-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.Ogłoszenia

Sprzedam prasę John Deere 590 w...

Sprzedam prasę John Deere 590 w bardzo dobrym...

Sprzedam mieszkanie

Mieszkanie w Białej Podlaskiej przy ulicy Okopowej....

usługodawcy

kto wykona mi usługę mulczerem leśnym

Pożyczka, kredyt dla każdego!

Kredyt, pożyczka na oświadczenie dla każdego....

Pożyczka, kredyt dla każdego!

Kredyt, pożyczka na oświadczenie dla każdego....

Pożyczka, kredyt dla każdego!

Kredyt, pożyczka na oświadczenie dla każdego....