Zaginął 62-letni Tomasz. Fotograf: KPP w Łęcznej

Zaginął 62-letni Tomasz

Łęczyńscy policjanci poszukują zaginionego 62-letniego Tomasza, który 4 sierpnia wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego 62-latka policja prosi przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej na numer telefonu (81) 752-72-10 lub do najbliższej jednostki Policji.Tomasz Marcinek w dniu 4 sierpnia 2018 r. w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania w miejscowości Turowola (gmina Puchaczów) i udał się w nieznanym kierunku. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginął 62-letni Tomasz

Zaginął 62-letni Tomasz. Fotograf: KPP w Łęcznej

Rysopis zaginionego: wzrost ok 169 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie, proste, łysiejący, oczy szare, po lewej stronie szyi widoczne okrągłe znamię koloru czerwonego o średnicy około 12-15 cm.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, policjanci proszą przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej na numer telefonu (81) 752-72-10 lub do najbliższej jednostki Policji.