Motorowerzysta zaczepił o bok volvo

We wtorek w Kaniwoli doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Mężczyzna kierujący motorowerem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zaczepił o bok pojazdu marki Volvo. 44-letni mieszkaniec gm. Ludwin posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.We wtorek przed 22:00 patrol łęczyńskiej drogówki został skierowany do miejscowości Kaniwola, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Na miejscu policjanci ustalili, że  44-letni kierujący motorowerem marki Junak na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu.

44-latek z gm. Ludwin zmusił jadącą z naprzeciwka kierującą volvo do zjechania na lewą część jezdni, aby uniknąć zderzenia czołowego. Motorowerzysta zaczepił  manetką o bok samochodu.

W wyniku zdarzenia ucierpiał motorowerzysta, który z urazami ciała został przetransportowany do szpitala w Łęcznej. Od 44-latka wyczuwalna była woń alkoholu, ale mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w  wydychanym powietrzu w związku z czym od 44-latka pobrano krew do badania. Jak się okazało mężczyzna posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.Ogłoszenia

Mobilny Salon Kosmetyczny

NajNails Mobilny Salon Kosmetyczny Karolina Suchorab...

Mercedes-Benz Klasa E avantgarde sport

e 320, 2007, 258 000 diesel skrzynia automatyczna...

Oferta pozyczek i powaznego...

Czesc Pan / Pani Oferuje pozyczki miedzy osobami...

Powazna i niezawodna oferta pozyczki...

Witam, Jestem osoba, która oferuje pozyczki na rzecz...

Opel Astra 1,6 - sprzedam

Sprzedam Opla Astrę 1,6 benzyna (hatchback)...

VAT, podatki, koszty na paliwo

Osoby zainteresowane kupnem faktur zapraszamy do...