Staranował barierki, hydrant i wjechał w kamienicę

Dzisiaj w nocy na ul. 11-Listopada w Łęcznej kierujący pojazdem marki Chevrolet uderzył w barierki, następnie staranował hydrant, znak typu lustro i wjechał w kamienicę. Za nie dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze sprawca został ukarany mandatem karnym. Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze.Dzisiaj w nocy po godz. 2:00 oficer dyżurny otrzymał informację, iż na ul. 11-Listopada w Łęcznej kierujący pojazdem wjechał w  kamienicę uszkadzając wcześniej barierki i hydrant. O całym zajściu poinformowała policję zgłaszająca, która widziała jak doszło do zdarzenia. Policjanci niezwłocznie pojechali na miejsce zdarzenia, gdzie zastali 32-letniego kierowcę i uszkodzony pojazd marki Chevrolet z hydrantem na masce. Ponadto efektem jazdy mężczyzny były wygięte barierki ogrodzeniowe, uszkodzony hydrant, znak typu lustro oraz drzwi kamienicy. 

Jak ustalili stróże prawa, kierujący był trzeźwy, zaś do zdarzenia doszło w wyniku nie dostosowania prędkości do panujących warunków atmosferycznych, za co kierujący został ukarany mandatem karnym.

Minionej nocy panowały niekorzystne warunki atmosferyczne, w wielu miejscach droga pokryta była warstwą lodu. W związku z pogarszającą się pogodą i coraz niższymi temperaturami apelujemy o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.