Nietrzeźwy bez prawa jazdy spowodował kolizję

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 41 latek, który wczoraj w Cycowie spowodował kolizję. Mężczyzna jadąc volkswagenem najechał na tył hyundaia. Jak się okazało, nie miał prawa prawa jazdy gdyż zostały mu cofnięte uprawnienia do kierowania.Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Chełmskiej i Sienkiewicza w Cycowie. Kierująca hyundaiem podczas wyjeżdżania spod sklepu nagle została uderzona przez kierującego volkswagenem w tył pojazdu. Gdy kobieta podeszła do kierującego volkswagen poczuła od niego silną woń alkoholu i udaremniła mu dalsza jazdę oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Przypuszczenia kobiety potwierdziły się po przybyciu na miejsce policjantów. Okazało się, że kierowca volkswagena, 41 letni mieszkaniec gm. Cyców miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że sprawca kolizji nie posiada prawa jazdy ponieważ uprawnienia do kierowania pojazdami zostały mu cofnięte.

Wkrótce mężczyzna 41 latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień oraz doprowadzenie do kolizji drogowej.