Policja.

Zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Podczas pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia doszło do jednego wypadku na drogach województwa lubelskiego. W miejscowości Wólka Rozwadowska (powiat lubartowski) kierujący renault 63-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna wraz z pasażerem trafił do szpitala.Do wypadku doszło o godzinie 17:00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Wólka Rozwadowska (gmina Firlej).

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący renault clio 63-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna wraz synem, który był pasażerem pojazdu, trafił do szpitala.

Był to jedyny wypadek podczas pierwszego dnia świąt. Niestety tragiczny w skutkach okazał się okres przedświąteczny. Podczas minionego weekendu na drogach naszego województwa doszło do 20 wypadków w czasie których 6 osób zginęło a 18 zostało rannych. W tym czasie funkcjonariusze odnotowali także 224 kolizje drogowe i zatrzymali 42 nietrzeźwych kierujących.

Policja apeluje o rozważną i spokojną jazdę. Już wczoraj rozpoczęły się powroty do domów po świątecznych spotkaniach. Zadbajmy o to aby kierujący samochodem był trzeźwy i dostosował styl jazdy do warunków na drodze. Bezpiecznych powrotów do domu!Ogłoszenia

budynek do wynajęcia

Do wynajęcia budynek wolnostojący przy szosie 19...

Szukam pracy.

Kobieta Kucharz małej gastronomii wykształcenie...

Działka rolno-budowlana w Pałecznicy!

Sprzedam działkę budowlaną w Pałecznicy o...

Dom w Serocku

DOM w Serocku, gm. Firlej, pow lubartowski, woj....

opiekun osoby starszej

Praca dla opiekunek i opiekunów osób starszych w DE...

Dom parterowy z działką 31ar

Sprzedam dom parterowy z działką we wsi Blizocin w...