Odpowie za posiadanie nielegalnego alkoholu, papierosów, broni i amunicji oraz mięsa pochodzącego z kłusownictwa.

Zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Podczas pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia doszło do jednego wypadku na drogach województwa lubelskiego. W miejscowości Wólka Rozwadowska (powiat lubartowski) kierujący renault 63-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna wraz z pasażerem trafił do szpitala.Do wypadku doszło o godzinie 17:00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Wólka Rozwadowska (gmina Firlej).

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący renault clio 63-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna wraz synem, który był pasażerem pojazdu, trafił do szpitala.

Był to jedyny wypadek podczas pierwszego dnia świąt. Niestety tragiczny w skutkach okazał się okres przedświąteczny. Podczas minionego weekendu na drogach naszego województwa doszło do 20 wypadków w czasie których 6 osób zginęło a 18 zostało rannych. W tym czasie funkcjonariusze odnotowali także 224 kolizje drogowe i zatrzymali 42 nietrzeźwych kierujących.

Policja apeluje o rozważną i spokojną jazdę. Już wczoraj rozpoczęły się powroty do domów po świątecznych spotkaniach. Zadbajmy o to aby kierujący samochodem był trzeźwy i dostosował styl jazdy do warunków na drodze. Bezpiecznych powrotów do domu!Ogłoszenia

Oferta kredytowa i inwestycyjna od...

Zakazano ci banowania i nie masz przychylnosci...

Pomogę pani finansowo

Witam panie Szukam pani do dyskretnych spotkań Nie...

usługi hydrauliczne

Instalacje WOD-KAN,CO .Wykonywanie nowych...

Szukam pracy

Kobieta Kucharz małej gastronomii wykształcenie...

kierowca C+E

Zatrudnimy Kierowców C+E na kraj i międzynarodówkę....

kierowca C+E

Zatrudnimy Kierowców C+E na kraj i międzynarodówkę....