Czterech poszkodowanych po wypadku Audi - aktualizacja

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku Audi 80 w Siedliskach.1 listopada o 6.38 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w Siedliskach w gminie Kamionka. Na miejscu strażacy zastali uszkodzony samochód Audi 80. Podróżowało nim 5 osób w wieku 16 - 20 lat. Wszyscy byli poza pojazdem. 

 Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy medycznej oraz odłączeniu instalacji elektrycznej i gazowej LPG. Na miejsce przybyły 4 Zespoły Ratownictwa Medycznego - w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policja. Z miejsca zdarzenia do placówek szpitalnych przetransportowano 4 osoby.

W działaniach udział brały 2 zastępy JRG Lubartów oraz OSP w Kamionce.

- Kierujący Audi jadącym w kierunku z Lubartowa do Kamionki zjechał na prawe pobocze, uderzył w znak drogowy, odbił w lewo, wjechał do przydrożnego rowu i wyjechał z niego, zatrzymał się na jezdni - opisuje zdarzenie sierż. Jagoda Stanicka z KPP Lubartów. Kierujący miał w organizmie około pół promila alkoholu. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, o wymiarze kary za spowodowanie wypadku zadecyduje postępowanie sądowe.


Galeria zdjęć: