Wypadek w Szczekarkowie

Nieprawidłowe wyprzedzanie było przyczyną zdarzenia do jakiego doszło dziś rano w Szczekarkowie. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe i motorower. Kierujący motorowerem oraz pasażerka opla przewiezieni zostali do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.Trudne warunki atmosferyczne oraz nieprawidłowe wyprzedzanie  były przyczyną zdarzenia do jakiego doszło dziś rano w Szczekarkowie. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe i motorower. Dziś przed godziną szóstą rano w Szczekarkowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów oraz motoroweru.

    Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 39-letni kierujący renault jadąc w kierunku Lubartowa,  najpierw  wyprzedził motorower yamacha kierowany przez 22-latka a następnie  na moście już w miejscu,  gdzie nie mógł wyprzedzać wyprzedził opla.  Kierujący renault stracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierę energochłonną tuż przed nadjeżdżającymi pojazdami. Kierujący motorowerem oraz pasażerka opla przewiezieni zostali do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów.

   Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy raz jeszcze aby zwracać uwagę na warunki atmosferyczne jakie panują aktualnie na drogach oraz jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowymi.