Zatrzymani za posiadanie narkotyków i amunicji

Marihuanę oraz narzędzia służące do jej uprawy, amunicję myśliwską i dwie wagi -wszystko to ujawnili kryminalni z lubartowskiej komendy u trzech mieszkańców gm. Lubartów. Mężczyźni zostali zatrzymani.W czwartek w godzinach popołudniowych policjanci z lubartowskiej komendy podczas wykonywania czynności służbowych znaleźli u 22 i 23-latka z gm. Lubartów blisko 300 gramów marihuany oraz narzędzia służące do jej uprawy. Część środków narkotycznych znajdowała się w pomieszczeniu mieszkalnym. W łóżku znajdował się sprzęt do uprawy konopi. Pozostała część  narkotyków schowana była w papierowych pudełkach na strychu domu.

U trzeciego z mężczyzn 31-latka również z gm. Lubartów, funkcjonariusze znaleźli dwie wagi oraz amunicję do broni myśliwskiej. Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani, a narkotyki i pozostały sprzęt zostały zabezpieczone

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za  nielegalne posiadanie  amunicji grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.