Powiat lubartowski na sportowym podsumowaniu szkół LWSZS. Fot. ZS2.

Powiat lubartowski na sportowym podsumowaniu szkół LWSZS

Kilka dni temu w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. Generała Andersa w Chełmie, odbyło się uroczyste podsumowanie Lubelskiego Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017.W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele szkół z województwa lubelskiego, władze samorządowe, władze Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego oraz zaproszeni goście. W sali gimnastycznej zebrało się łącznie około 150 osób. Podczas podsumowania wręczono puchary oraz dyplomy dla dziesięciu najlepszych szkół w kategoriach: Igrzyska, Gimnazjada i Licealiada. Na uwagę zasługuje fakt, że puchary w tegorocznym podsumowaniu były szczególnie okazałe.

Zespół Szkół nr 2 im. księcia P. K. Sanguszki zajął V miejsce w rywalizacji sportowej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, a okazały puchar i pamiątkowe dyplomy odebrali p. dyrektor Zbigniew Sajda oraz p. Joanna Góźdź, p. Marek Kitliński i p. Beata Sajda. Dyrekcja oraz obecni na gali nauczyciele uhonorowani zostali wspaniałym pucharem oraz pamiątkowymi dyplomami . Pan Z. Sajda otrzymał również podziękowania za wkład pracy włożony w organizację zawodów sportowych, organizowanych przez LWSZS w Lublinie.

Spośród szkół z terenu naszego powiatu na VIII pozycji uplasowała się Szkoła Podstawowa im. P. Firleja z Lubartowa, na XV miejscu Gimnazjum im. M. Curie- Skłodowskiej z Łucki, na XVI Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej z Lubartowa, a na XXI Gimnazjum Sportowe w Lubartowie. Powiat lubartowski w łącznej klasyfikacji powiatów uplasował się na bardzo dobrym, V miejscu w województwie.

Uroczystość uświetniły pokazy musztry paradnej, zapasów i MMA, gimnastyki przyrządowej oraz występ klauna w wykonaniu uczniów ZSEiM z Chełma.


Galeria zdjęć:Ogłoszenia

Mechanika Pojazdowa

Witam. Oferuję różnego rodzaju usługi w zakresie...

Sprzedam Taśmociąg

Witam. Sprzedam taśmociąg taśmowy do obornika....

Rozrzutnik Czarna-Białostocka

Witam. Mam do sprzedania rozrzutnik...

Sprzedam siewnik

Witam. Sprzedam siewnik ciągnikowy do zboża. więcej...

Oferta kredytowa i inwestycyjna od...

Zakazano ci banowania i nie masz przychylnosci...

Pomogę pani finansowo

Witam panie Szukam pani do dyskretnych spotkań Nie...