Powiat lubartowski na sportowym podsumowaniu szkół LWSZS. Fot. ZS2.

Powiat lubartowski na sportowym podsumowaniu szkół LWSZS

Kilka dni temu w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. Generała Andersa w Chełmie, odbyło się uroczyste podsumowanie Lubelskiego Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017.W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele szkół z województwa lubelskiego, władze samorządowe, władze Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego oraz zaproszeni goście. W sali gimnastycznej zebrało się łącznie około 150 osób. Podczas podsumowania wręczono puchary oraz dyplomy dla dziesięciu najlepszych szkół w kategoriach: Igrzyska, Gimnazjada i Licealiada. Na uwagę zasługuje fakt, że puchary w tegorocznym podsumowaniu były szczególnie okazałe.

Zespół Szkół nr 2 im. księcia P. K. Sanguszki zajął V miejsce w rywalizacji sportowej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, a okazały puchar i pamiątkowe dyplomy odebrali p. dyrektor Zbigniew Sajda oraz p. Joanna Góźdź, p. Marek Kitliński i p. Beata Sajda. Dyrekcja oraz obecni na gali nauczyciele uhonorowani zostali wspaniałym pucharem oraz pamiątkowymi dyplomami . Pan Z. Sajda otrzymał również podziękowania za wkład pracy włożony w organizację zawodów sportowych, organizowanych przez LWSZS w Lublinie.

Spośród szkół z terenu naszego powiatu na VIII pozycji uplasowała się Szkoła Podstawowa im. P. Firleja z Lubartowa, na XV miejscu Gimnazjum im. M. Curie- Skłodowskiej z Łucki, na XVI Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej z Lubartowa, a na XXI Gimnazjum Sportowe w Lubartowie. Powiat lubartowski w łącznej klasyfikacji powiatów uplasował się na bardzo dobrym, V miejscu w województwie.

Uroczystość uświetniły pokazy musztry paradnej, zapasów i MMA, gimnastyki przyrządowej oraz występ klauna w wykonaniu uczniów ZSEiM z Chełma.


Galeria zdjęć:Ogłoszenia

budynek do wynajęcia

Do wynajęcia budynek wolnostojący przy szosie 19...

Szukam pracy.

Kobieta Kucharz małej gastronomii wykształcenie...

Działka rolno-budowlana w Pałecznicy!

Sprzedam działkę budowlaną w Pałecznicy o...

Dom w Serocku

DOM w Serocku, gm. Firlej, pow lubartowski, woj....

opiekun osoby starszej

Praca dla opiekunek i opiekunów osób starszych w DE...

Dom parterowy z działką 31ar

Sprzedam dom parterowy z działką we wsi Blizocin w...