Koncert zespołu „Moow Mi Janek” w ZS 2. Fot. ZS2.

Koncert zespołu „Moow Mi Janek” w ZS 2

8 marca odbył się wspaniały koncert zespołu Moow Mi Janek, którego założycielem i wokalistą jest Janek Obroślak, absolwent Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie (Matura 2012).Przyjął zaproszenie Dyrekcji i wychowawcy, aby zaprezentować część swojego dorobku artystycznego. Zbiegło się to z wydaniem ich debiutanckiego singla pt. "Ulecz mnie". Janek to bardzo zdolny gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Realizuje swoją pasję, jest bardzo pracowity, współpracował z wieloma artystami i wciąż się czegoś uczy.

Janek przyjechał z zespołem, który tworzą niezwykle utalentowani, wykształceni muzycznie młodzi ludzie: Paweł Odoszewski- klawisze, syntezatory, Kuba Stasikowski- gitara elektryczna, Jacek Żarnowski- gitara basowa, Daniel Rutkowski-perkusja. Gościnnie wystąpił również brat Janka- Mateusz Obroślak.

Występ zespołu wzbudził gorący entuzjazm i wielkie brawa. Młodzież biorąca udział w imprezie wyrażała swój podziw dla ich gry, tekstów, umiejętności instrumentalnych i oczywiście wokalnych. Odsyłamy do obejrzenia ich utworów. Dostaliśmy zapewnienie, że jeszcze kiedyś odwiedzą naszą szkołę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy J i cieszymy się niezmiernie z tego, że z naszych murów, z klasy humanistycznej wyszedł taki talent.


Galeria zdjęć:Ogłoszenia

siewnik

Witam. Sprzedam siewnik ciągnikowy do zboża. więcej...

kierowca z kat.B

Firma transportowa zatrudni kierowcę z kat.B...

Opel Zafira 7 osób

Opel Zafira 2.0 DTI, 2001r., srebrna, 7 osobowa,...

Fiat Multipla 1.6 B+Gaz

1999 r, 258 tys, wersja ELX najbogatsza, GAZ...

sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę rolno-budowlaną, uzbrojoną- w...

usługi hydrauliczne

instalacje WOD-KAN,CO ,wykonywanie nowych oraz...