Laureat konkursu o nagrodę Złotego Lamparta. Fotograf: Powiat Lubartowski/A.Zygiel [IRE]

Laureat konkursu o nagrodę Złotego Lamparta

Finałowa Gala konkursu „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy” o nagrodę Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego odbyła się w środę, 23 listopada. Organizowany już od 9 lat konkurs skierowany jest do przedsiębiorców oraz producentów, którzy przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji naszego powiatu.

Wśród gości Gali honorowe miejsca zajęli przedsiębiorcy z terenu naszego powiatu, bo to właśnie im poświęcona była uroczystość. Zebranych w Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego, krótkim wystąpieniem, przywitał gospodarz, jednocześnie patron konkursu i fundator nagrody Złotego Lamparta – Starosta Lubartowski – Fryderyk Puła.

Pozostawiając gości w napięciu przed ogłoszeniem wyników, swoje wystąpienie pt. „Jak się porozumieć w biznesie” przedstawiła Monika Wielgosz – psycholog, trener i konsultant. Przed samym ogłoszeniem wyników od tematu biznesu oderwał gości występ Męskiej Okazjonalnej Grupy Wokalnej Chórtownia, działającej przy Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie.

W końcu nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali. Wśród 10 kandydatów do nagrody, zwycięzca był tylko jeden. Werdykt Kapituły odczytał Starosta Lubartowski Fryderyk Puła:

Kapituła Nagrody Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego na posiedzeniu w dniu 14 listopada 2016 r. w drodze tajnego głosowania wybrała Laureata IX edycji konkursu „Zaradny, Innowacyjny, Przedsiębiorczy”, którym jest Stella Pack sp. z o.o. sp. k.

Pozostałych dziewięciu kandydatów otrzymało wyróżnienie w konkursie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!Galeria zdjęć: