Policja. Fotograf: KWP w Lublinie

Kradzieże, potrącenie i kontrabanda - z kronika policyjnej

Kradzieże, potrącenie, kontrabanda i posiadanie narkotyków - interwencje łukowskiej policji od 19 do 25 marca.Kradzież rejestratora ruchu

W poniedziałek, 19 marca we wsi Orle Gniazdo, nieznany sprawca skradł rejestrator ruchu o wartości 1,7 tys. zł.

 

Ukradł portfel z dokumentami

W czwartek, 22 marca w Łukowie na ul. Kwiatkowskiego, nieznany sprawca skradł z damskiej torebki portfel, w którym były dokumenty i karta do bankomatu. 

 

1,2 tys. paczek nielegalnych "fajek"

W piątek, 23 marca w Kierzkowie policjanci znaleźli u 77-latka z gminy Stanin ponad 1,2 tys. paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Uszczuplenie należności Skarbu Państwa z tego tytułu wyniosło blisko 21 tys. zł.

 

Kradzież 40 gołębi, strata 10 tys. zł

W sobotę, 24 marca w Trzebieszowie, nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia i skradł 40 gołębi. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 10 tys. zł.

 

Potrącenie na Świderskiej

W sobotę, 24 marca w Łukowie na ul. Świderskiej, kierująca renaultem 59-letnia łukowianka potrąciła przechodzącego przez jezdnię 67-letniego mieszkańca Łukowa. W wyniku wypadku pokrzywdzony mężczyzna doznał obrażeń ciała. 

 

Ukradł osprzęt ciągnika, przedłużacz i siekierę

W niedzielę, 25 marca w Nowym Staninie, nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego i skradł osprzęt ciągnika rolniczego, przedłużacze elektryczne oraz siekierę. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 1,5 tys. zł.

 

Pijani kierowcy na drogach

W okresie od 19 do 25 marca policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących pojazdami.