fot. KPP Łuków.

Policyjny kalendarz wsparciem dla szpitalnego oddziału dziecięcego

Unikatowy kalendarz na 2019 rok zaprezentowali w szpitalu łukowscy policjanci. To element kolejnej już akcji, którą mundurowi chcą wesprzeć najmłodszych pacjentów.Łukowscy mundurowi wspierani przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów woj. lubelskiego w Łukowie i Samorząd Gminy Trzebieszów byli inicjatorami kolejnej akcji wspierania najmłodszych pacjentów naszego szpitala. Tym razem wyprodukowano kalendarz na 2019 rok, w którym głównymi bohaterami są policjantki i policjanci z Łukowa. Dzisiaj funkcjonariusze oraz maskotka łukowskich policjantów – komisarz Miś, wraz z personelem Oddziału Dziecięcego poinformowali o inauguracji tej akcji. Wszyscy obecni na spotkaniu dowiedzieli się o celu przyświecającym inicjatywie i o tym, że całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla Oddziału Dziecięcego.

Osoby zainteresowane wsparciem inicjatywy, które wyrażą chęć zakupu kalendarza, mogą dokonać wpłaty minimalnej kwoty – 50 zł   na konto bankowe:

71 9204 0001 0000 5744 2000 0010

Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów woj. lubelskiego w Łukowie, z tytułem wpłaty „Kalendarz 2019”.

By odebrać kalendarz należy zgłosić się do KPP w Łukowie lub każdego z Urzędów Miast i Urzędów Gmin powiatu łukowskiego, z potwierdzeniem dokonania przelewu na wskazane konto.

fot. KPP Łuków

fot. KPP Łuków.