Policja. Fotograf: KPP w Opolu Lubelskim

Włamania, przywłaszczenia, wypadki - z kroniki policyjnej

Włamania, przywłaszczenia, wypadki - interwencje łukowskiej policji od 28 stycznia do 3 lutego 2019 r.
Przywłaszczył sobie służbowy tablet i pieniądze

W poniedziałek, 28 stycznia w Sulejach 29-latek z gminy Łuków przywłaszczył sobie powierzone mu wcześniej przez pracodawcę pieniądze i tablet marki Lenovo.

Zderzenie polo z transitem

W poniedziałek, 28 stycznia w Łukowie na ul. Świderskiej kierujący volkswagenem polo 27-latek z gminy Serokomla uderzył w tył forda transita, którym kierowała 21-latka z gminy Krzywda. W wyniku wypadku kierująca forda oraz pasażerki i kierowca volkswagena doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

Kradzież roweru

We wtorek, 29 stycznia w Łukowie na ul. Wójtostwo nieznany sprawca skradł rower marki Kellys o wartości 500 zł.

Marihuana i haszysz na Chącińskiego

We wtorek, 29 stycznia w Łukowie na osiedlu Chącińskiego policjanci znaleźli marihuanę u 39-letniego łukowianina. Tego samego dnia także na osiedlu Chącińskiego policjanci znaleźli amfetaminę i haszysz u 41-letniego łukowianina.

Włamał się do domu w Świdrach

W środę, 30 stycznia w Świdrach nieznany sprawca włamał się do domu i skradł pieniądze oraz biżuterię. Wartość strat przekroczyła 7 tys. zł.

Jechali pod wpływem bez prawka

W czwartek, 1 lutego w Łukowie na ul. Żelechowskiej 25-letni łukowianin pomimo wydania decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania jechał samochodem mając 0,98 promila alkoholu w organizmie. W niedzielę, 3 lutego w Staninie 31-latek z gminy Krzywda pomimo orzeczonego wyrokiem sądowym zakazu kierowania pojazdami jechał samochodem marki Alfa Romeo mając 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Pijani kierowcy na drogach

W okresie od 28 stycznia do 3 lutego 2019 roku policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących pojazdami.