Policja. Fotograf: KPP w Lubartowie

Wypadki, włamania, posiadanie narkotyków - z kroniki policyjnej

Wypadki, włamania, posiadanie narkotyków - interwencje łukowskich policjantów od 11 do 17 marca.Najechała na linkę holowniczą

GMINA WOJCIESZKÓW We wtorek, 12 marca, w Bystrzycy kierująca oplem corsą 30-latka z gminy Adamów najechała na stalową linę, za pomocą której kierujący ciągnikiem rolniczym 30-letni mieszkaniec Wojcieszkowa holował koparko-ładowarkę. W wyniku wypadku pokrzywdzona kobieta doznała obrażeń ciała.

Mieli narkotyki

WOJCIESZKÓW/ŁUKÓW W czwartek, 14 marca, w Wojcieszkowie policjanci znaleźli marihuanę w mieszkaniu 18-latka, a w piątek, 15 marca, w Łukowie na osiedlu Chącińskiego  znaleźli mefedron u 23-letniego łukowianina.

Nielegalne automaty

ŁUKÓW W czwartek, 14 marca, w Łukowie w lokalach na ul. Międzyrzeckiej i ul. Dmocha policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli automaty do gier hazardowych wstawione tam bez wymaganego zezwolenia.

Złodziej w garażu

GMINA KRZYWDA W piątek, 15 marca, w Okrzei nieznany sprawca włamał się do metalowego garażu i skradł pięć paczek wkrętów o wartości 350 zł.

Auto przygniotło kobietę

GMINA WOLA MYSŁOWSKA W piątek, 15 marca, w Wilczyskach, 52-latka z powiatu garwolińskiego, została przygnieciona do drzewa, przez skodę, która stoczyła się ze wzniesienia. W wyniku wypadku pokrzywdzona kobieta doznała obrażeń ciała.

Pożar pustostanu w Zalesiu

GMINA ŁUKÓW W niedzielę, 17 marca, w Zalesiu, zaistniał pożar niezamieszkałego drewnianego budynku mieszkalnego. W wyniku pożaru spaleniu uległo wnętrze budynku i część dachu.

Potrąciła rowerzystkę

GMINA ŁUKÓW W niedzielę, 17 marca, w Zimnej Wodzie, kierująca volkswagenem 19-latka z gminy Krzywda, potrąciła rowerzystkę. W wyniku wypadku pokrzywdzona 51-letnia kierująca rowerem doznała obrażeń ciała.

Nietrzeźwi kierowcy na drogach

W okresie od 11 do 17 marca policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących pojazdami.