Policja. Fotograf: KPP w Lubartowie

Potrącenia, kradzieże i posiadanie narkotyków - z kroniki policyjnej

Potrącenia, kradzieże, pożary i posiadanie narkotyków - interwencje łukowskich policjantów od 24 do 30 czerwca.Mefedron u łukowian
W poniedziałek, 24 czerwca w Karwaczu policjanci znaleźli mefedron u 31-latka z Małaszewicz. W środę, 26 czerwca w Łukowie na ul. Cieszkowizna policjanci znaleźli mefedron u 24-letniego łukowianina.

Potrącił go pociąg

W poniedziałek, 24 czerwca w Łukowie na ul. Łapiguz, przechodzący przez tory 62-letni łukowianin został potrącony przez jadącą lokomotywę. W wyniku wypadku pokrzywdzony mężczyzna doznał obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia.

Opel się zapalił
W poniedziałek, 24 czerwca w Łukowie na ul. Glinki zaistniał pożar opla astra, w wyniku którego spaleniu uległo wnętrze pojazdu. Pokrzywdzona wartość strat określiła na kwotę 9 tys. zł.

Potrącenie na pasach

We wtorek, 25 czerwca w Łukowie na ul. Piłsudskiego, kierująca volkswagenem passatem 26-latka z gminy Wola Mysłowska, potrąciła przechodzącą przez jezdnię 71-letnią łukowiankę. W wyniku wypadku pokrzywdzona piesza doznała obrażeń ciała.

Uszkodził renault
W środę, 26 czerwca w Łukowie na placu Narutowicza nieznany sprawca umyślnie uszkodził powłokę lakierniczą renault. Pokrzywdzona wartość straty określiła na kwotę 800 zł.

Pożar w Mikłusach

W środę, 26 czerwca w Mikłusach zaistniał pożar domu, stodoły i budynku gospodarczego, w wyniku którego uległy one, wraz ze składowanym sprzętem i wyposażeniem, spaleniu.

Ukradł laptopa
W piątek, 28 czerwca w Łukowie na ul. Opłotki 19-letni łukowianin ukradł laptop o wartości 2,7 tys. zł.

Okradł sklep
W sobotę, 29 czerwca w Łukowie na ul. Warszawskiej nieznany sprawca ukradł ze sklepu artykuły spożywcze o wartości 511 zł.

Jechał bez prawka pod wpływem alkoholu

W niedzielę, 30 czerwca w Łukowie na ul. Browarnej 37-letni łukowianin, pomimo wydania decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, jechał oplem mając 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwi kierowcy na drogach

W okresie od 24 do 20 czerwca policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących pojazdami.