Na spotkanie w ŁOK-u, wcześniej promowane plakatami i informacjami w mediach, przyszło tylko kilkunastu mieszkańców Łukowa, zwykle po pięćdziesiątce. Chętnie jednak zadawali pytania Adrianowi Zandbergowi, co ciekawe - pomijając tematykę lokalną.

Zandberg w Łukowie

Tylko kilkunastu łukowian przyszło na spotkanie z Adrianem Zandbergiem, członkiem zarządu krajowego Partii Razem. Chętnie jednak włączyli się w rozmowę z tym lewicowym politykiem.Zandberg, kandydat partii w ostatnich wyborach prezydenckich, odwiedził Łuków w sobotę, 5 marca. Tego samego dnia był też w Białej Podlaskiej. Jak sam tłumaczy, regularnie spotyka się z Polakami spoza dużych aglomeracji.

- Znaczna część ludzi o lewicowych poglądach mieszka właśnie w mniejszych i średnich miastach - uważa. - To miejscowości, które w małym stopniu skorzystały ze wzrostu gospodarczego ostatnich lat, bardzo mocno dotknięte zwijaniem się i prywatyzacją usług publicznych, choćby służby zdrowia zdrowia czy transportu publicznego. Dlatego też do ich mieszkańców bardziej trafia nasza, bardziej społeczna i wspólnotowa, wizja gospodarki.

 

Więcej w papierowym wydaniu Wspólnoty.Ogłoszenia

Opiekunka

Szukam dyspozycyjnej Pani do opieki nad 2 letnią...

Praca-inżynier technolog

HR Mind, dla swojego Klienta, poszukuje otwartych...

Praca-project account manager

HR Mind, dla swojego Klienta, poszukuje otwartych...

Praca -Programista PLC

HR Mind, dla swojego Klienta – dynamicznie...

DACHY usługi dekarsko-ciesielskie

Oferujemy Państwu usługi w zakresie: - krycie...

KRZESŁO TOALETOWE-SANITARNE

Sprzedam KRZESŁO TOALETOWE-SANITARNE, regulowana...