W Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie odbyły..." />

Mistrzostwa Szkół Powiatu w Szachach

W Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Szkół Powiatu Łukowskiego w Szachach.



Zawody odbyły się w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej, nad którym patronat honorowy objął Marszałek Województwa Lubelskiego, Starosta Łukowski, Burmistrz Łukowa oraz Gmina Łuków.
Sędzią głównym mistrzostw był sędzia klasy FIDE Piotr Piwowarczyk.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem i przyciągnął rekordową liczbę 70 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu łukowskiego. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund (po 12 min dla zawodnika).

Nagrody zwycięzcom wręczał Jerzy Siwiec - Sekretarz Powiatu Łukowskiego oraz Marek Kopeć - Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Komitet Organizacyjny IV Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej został nagrodzony dyplomem uznania Marszałka Województwa Lubelskiego, Sławomira Sosnowskiego. Wyróżnienie to wręczył Marek Kopeć - Radny Sejmiku Województwa na ręce Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego Piotra Piwowarczyka.

W klasyfikacji OPEN wszystkich szkół zwyciężył Mariusz Goławski (6,5 pkt) z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie wyprzedzając Piotra Piwowarczyka (6pkt) ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łukowie oraz Szymona Suskę ( 6 pkt) ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łukowie.

Dodatkowo wyłoniono mistrzów w każdym typie szkół w rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej, wyniki :

Klasyfikacja indywidualna chłopców szkoły podstawowe

  1. Piotr Piwowarczyk SP nr 4 Łuków

  2. Szymon Suska SP nr 2 Łuków

  3. Wojciech Cichosz SP nr 4 Łuków

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt szkoły podstawowe

  1. Julia Mazur Zespół Szkół w Okrzei

  2. Kinga Trumińska SP nr 5 Łuków

  3. Aleksandra Beczek Zespół Szkół w Okrzei

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt szkoły podstawowe klasy I-III

  1. Amelia Gomółka SP nr 2 Łuków

  2. Hanna Cybulska SP w Woli Okrzejskiej

Klasyfikacja indywidualna chłopców szkoły podstawowe kl.I-III

  1. Szymon Suska SP nr 2 Łuków

  2. Brajan Mitura Zespół Szkół w Okrzei

  3. Ivan Grandvaux SP nr 2 Łuków

Klasyfikacja indywidualna chłopców GIMNAZJA

1. Michał Goławski Gimnazjum nr 2 w Łukowie

2. Wojciech Golba Gimnazjum nr 2 w Łukowie

3. Arkadiusz Bany Zespół Szkół w Okrzeji

Klasyfikacja indywidualna chłopców PONADGIMNAZJALNE

  1. Mariusz Goławski I LO Łuków

  2. Bartosz Pycka IV LO Łuków

  3. Jacek Gmurkowski I LO Łuków

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt PONADGIMNAZJALNE

  1. Julia Piwowarczyk I LO Łuków

  2. Katarzyna Celińska ZS nr 2 Łuków

  3. Aleksandra Goławska I LO Łuków

WYNIKI DRUŻYNOWE

Szkoły podstawowe:
1.miejsce SP nr 4 w Łukowie
2.miejsce SP nr 5 w Łukowie
3. miejsce SP w Aleksandrowie

Szkoły podstawowe klasy I-III:
1. miejsce SP nr 2 w Łukowie
2. miejsce SP w Okrzei
3. miejsce SP w Woli Okrzejskiej

Szkoły gimnazjalne
1.miejsce Gimnazjum w Okrzeji 
2.miejsce Gimnazjum nr 2 w Łukowie

Szkoły ponadgimnazjalne

1.miejsce I LO w Łukowie 

2.miejsce IV LO w Łukowie  

3. miejsce ZS nr 1 Łukowie

 

Informacja: SSz. SZACHPOL Łuków


Galeria zdjęć:



Ogłoszenia

+91-7740834666 Ex in a rebound AND...

+91-7740834666 Ex in a rebound AND long distance...

+91-7740834666 How To Get Your Ex...

+91-7740834666 How To Get Your Ex Back From A Long...

+91-7740834666 Divorce Problem...

+91-7740834666 Divorce Problem Solution in...

+91-7740834666 Astrology Remedies...

+91-7740834666 Astrology Remedies for Love |...

+91-7740834666 online vashikaran...

+91-7740834666 online vashikaran mantra in hindi in...

Dam koszty Sprzedam VAT tel.896-503-950

Dam koszty, Odstąpię VAT Oferujemy sprzedaż faktur...