Od 2:0 do 2:3. Milcz dobił Orlęta

Zespół Roberta Różańskiego prowadził różnicą dwóch goli i poległ.- Wygrał zespół lepszy. Zagraliśmy poniżej oczekiwać. Od wyniku 2:0 Lublinianka zaczęła dominować na boisku. Obserwując spotkanie, wiedziałem, że nawet taka zaliczka nie jest zbyt pokaźna i że to nie koniec meczu. Nie myliłem się. Niestety - mówi Robert Różański.

Szkoleniowiec łukowian podkreśla, że jego zespół nie miał zbyt wielkich argumentów. - Ponownie nie mogłem skorzystać z Adriana Siemieniuka. Damian Soćko zapewne nie zagra do końca rundy, a na mięśnie brzucha narzeka Daniel Goławski. Nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce. Lublinianka to wykorzystała i dopięła swego - dodaje.

Wydawało się, że będzie dobrze. Po rzucie rożnym Sebastian Sowisz "przeciągnął" na drugi słupek, jeden jego z kolegów zgrał w światło bramki, a tam zawodnik z Lublina strzelił samobója. Gdyby nawet do tego nie doszło, w pogotowiu był Radosław Szustek, który wbiłby piłkę. Lublinianka nie otrząsnęła się po stracie gola, a Mateusz Ebert wykorzystał swoją szybkość oraz przebojowość i po zagraniu od Krzysztofa Kierycha pokonał Maksymiliana Żubera.

 Wyjazd do Tomaszowa

W niedzielę łukowianie zmierzą się w Tomaszowie Lubelskim z wiceliderem. Tomasovia będzie chciała wrócić na zwycięski tor po porażce z Powiślakiem w Końskowoli. - W piłce wszystko jest możliwe, jednak wiadomo, że gospodarze będą faworytem. Musimy walczyć w każdym spotkaniu. Postaramy się o dobry wynik na boisku drugiej siły naszej ligi - mówi Różański.

 

 

 

 

Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin 2:3 (2:1)

Bramki: Maliszewski 16` (s), Ebert 18` - Rybak 29`, 53`, Milcz 73`.

Orlęta: Kuźma – Jemioł, Miszta, Sadowski, Jaworski (73′ Machniak), Ebert, Sowisz, Szustek, Kierych (56′ Charmuszka), Cąkała (77′ Kurowski), Łukasiewicz.

Lublinianka: Żuber – Kowalczyk, Maliszewski, Futrzyński, Dzyr, Rybak (70′ Rapa), Kuzioła (75′ Iwańczuk), Wrzesiński, Pikul (85′ Kośka) Stępień (85′ Mulawa), Milcz (75′ Rejmak).

Żółte kartki: Jemioł, Łukasiewicz – Rejmak.

Sędziował: Łukiewicz (Zamość).