Szczygielski na zawodowej gali (GALERIA)

Bardzo dobrą walkę stoczył Kamil Szczygielski, zawodnik KSW Łuków, w trakcie zawodowej gali kickboxingu "Piaseczno Fight Night VIII".
W budynku GOSiR-u w Piasecznie pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyła się zawodowa gala kickboxingu Piaseczno Fight Night VIII Masters Fight Series. W trakcie gali, tuż przed walką wieczoru o zawodowe mistrzostwo kraju, walczył łukowianin, Kamil Szczygielski. Podopieczny Zenona Pawlikowskiego wystąpił w kategorii do 67 kg juniorów w formule full contact. Jego przeciwnikiem był Rafał Wójcik z klubu X-Fight Piaseczno.

Walka była zacięta i emocjonująca. Obfitowała w długie wymiany silnych ciosów. Zakończyła się zwycięstwem aktualnego brązowego medalisty Mistrzostw Europy Rafała Wójcika, który niesiony dopingiem miejscowej publiczności po trzyrundowym pojedynku wygrał na punkty. Łukowianin zaprezentował się bardzo dobrze, pozostawiając serce w ringu, ale Wójcik w tym dniu był w lepszy.

Był to już drugi pojedynek tych zawodników. Poprzednią walkę, która odbyła się na Pucharze Polski w Otwocku, wygrał Szczygielski. Kamil jest aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w formule full contact. Mistrzem jest Wójcik. Jego największym sukcesem jest złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w formule full contact, który zdobył w 2018 roku.


Galeria zdjęć: