Pobiegną dla Niepodległej

11 listopada odbędą się XXVII Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości pod patronatem Rady i Burmistrza Łukowa. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji.
Organizatorami zmagań jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Nasz Region". Oficjalne otwarcie biegów zostało zaplanowane na godz. 11:30. Uczestnicy będą ścigać się ulicami miasta.

 

 

 

SEKRETARIAT

Będzie czynny w dniu zawodów w godz. 10:00 - 11:00.

 

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia pisemne grup przedszkolnych i szkolnych oraz indywidualne (lista startowa, oświadczenie o braku przeciwwskazań lub zaświadczenie lekarskie), odbiór kart i numerów startowych do dnia 31.10.2019 r. do godz. 16:00 – OSiR, ul. Browarna 63. Imienna lista startowa zespołu przedszkolnego i szkolnego winna być obowiązkowo potwierdzona przez dyrektora placówki. Udział w biegu jest bezpłatny.

 

LIMITY

Limit uczestników 27 Łukowskich Ulicznych Biegów wynosi 900 osób, w tym limit 250 osób Bieg Krasnala. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wyczerpania limitu zgłoszeń.