Przed sąd za nóż w sercu brata

POWIAT ŁUKOWSKI Bogdan C. z Burca został oskarżony o zabójstwo brata. Prokurator jednak ustalił, że w chwili popełniania przestępstwa oskarżony miał znacznie ograniczoną poczytalność.Do rodzinnej tragedii doszło 16 marca ubiegłego roku w Burcu, w gminie Wojcieszków. Bracia Krzysztof C. i Bogdan C. mieszkali w jednym domu na rodzinnej posesji. Razem z Krzysztofem mieszkała jego konkubina i ich dzieci.

Poszło o telewizję

Feralnego dnia do dużego pokoju wszedł Bogdan. Był nietrzeźwy. Chciał zmienić kanał w telewizji. Właśnie leciały bajki, które oglądały dzieci Krzysztofa. Krzysztof  podszedł do brata i zwrócił mu uwagę, żeby nie zmieniał programu. Zdenerwowany Bogdan chwycił za nóż leżący na stole pod oknem, obok telewizora. Wymachiwał nożem i ugodził Krzysztofa, który krwawiąc upadł na podłogę.  

Konkubina i obecna na miejscu sąsiadka rodziny wezwały pomoc. Dźgnięty nożem mężczyzna w bardzo ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Tam w trakcie udzielania mu pomocy zmarł.

Karmił gołębie

Bogdan C. został aresztowany. Zaraz po zatrzymaniu miał trzy promile alkoholu w organizmie.

Nie wiedział, co zrobił. Po wszystkim poszedł na podwórko karmić gołębie

- relacjonowała konkubina zmarłego.

Z relacji świadków wynikało, że wcześniej między braćmi raczej nie dochodziło do kłótni. Owszem popijali sobie, ale nigdy nie mieli poważnie na pieńku.

Bogdan C. był po udarze. Powłóczył nogą, chodził pochylony i bardzo niewyraźnie mówił.  

Jak się rozchorował, to był czas, że najpierw leżał w pampersie i wtedy Krzysiek się nim opiekował. Potem wstał z łóżka. Wiele osób nie mogło zrozumieć, co Bogdan mówi. Zanim nauczyłam się go rozumieć, to dawałam mu kartkę, a on pisał takimi koślawymi literami, co chce ze sklepu. Mimo choroby Bogdan nie stronił od alkoholu

– opowiadała Wspólnocie sprzedawczyni z miejscowego sklepu.

(…)

Najnowszy numer Wspólnoty już w Twoim punkcie sprzedaży.Ogłoszenia

Dom w Łukowie + garaże zadbany

Witam mam do sprzedania dom murowany ocieplony dach...

Poznam

Poznam kobietę do spotkań

Kredyt bez BIK dla zadłużonych

Kredyt bez BIK Akceptujemy dochód z MOPSu i GOPSu...

ZATRUDNIĘ INSTRUKTORA NAUKI JAZDY

ZATRUDNIĘ INSTRUKTORA NAUKI JAZDY Tel. 603 594 502

borówka amerykańska

Owoce borówki na przetwory sprzedam.

Sprzedam grunty orne

Witam mam na sprzedaz grunty orne o powierzchni...