Biegacze Pomagacze w "Marriott Everest Run"

Biegacze Pomagacze ponownie w starciu ze szklano-żelbetonowym "Mount Everest Marriott". Sztafeta z Łukowa po raz drugi pobiegnie w biegu "Marriott Everest Run" dla Dominiki Wiśniewskiej – wciąż oczekującej na transplantację płuca.



Marriott Everest Run to 24-godzinny bieg po schodach. Żeby osiągnąć wysokość Everestu, „wystarczy” 65 razy pokonać 42 piętra Hotelu Marriott w Warszawie. W dół można zjechać windą. Impreza trwa 24 godziny. 

W tym roku, 18 lutego ponownie Biegaczy Pomagaczy w tym biegu będą reprezentować Marta Chruściel, Przemek Abramczuk, Adam Abramczuk, Karol Piechowski. Sztafeta z Łukowa po raz drugi pobiegnie w biegu Marriott Everest Run dla Dominiki Wiśniewskiej – wciąż oczekującej na transplantację płuca.

W 2014 roku Marta Chruściel po 22 h wysiłku i walki z wieżowcem mówiła: „…były to godziny swoistego rodzaju przyjemności – przyjemności pomagania komuś, przyjemności odkrywania barier własnych możliwości…

Firmy, które chcą zostać partnerem strategicznym Fundacji Cegiełkowo w tej akcji proszone są o kontakt: (cegielkowo@gmail.com).

Można też razem z Fundacją Cegiełkowo wesprzeć Dominikę. Grosz za każdy pokonany przez Biegaczy Pomagaczy metr wystarczy. Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Cegiełkowo (14 2030 0045 1110 0000 0249 9640 z dopiskiem: "Dominika Wiśniewska - na leczenie i rehabilitację"



Ogłoszenia

SPEDYTOR

Firma transportowa z Łukowa zatrudni spedytora. Do...

Spotkanie

Poznam dziewczynę do dyskretnych spotkań, wiek 18...

Koszty Dam/ Odstąpię Koszty VAT

Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT Zmniejsz Swój...

oddam meble antyczne - nieaktualne

ogłoszenie nieaktualne

Kierowca kat.D busik 18 osób

Szukamy kierowcy z kat D. z Łukowa, Stoczka...

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ...

Firma z 25 letnim doświadczeniem, głównie działająca...