Biegacze Pomagacze w "Marriott Everest Run"

Biegacze Pomagacze ponownie w starciu ze szklano-żelbetonowym "Mount Everest Marriott". Sztafeta z Łukowa po raz drugi pobiegnie w biegu "Marriott Everest Run" dla Dominiki Wiśniewskiej – wciąż oczekującej na transplantację płuca.Marriott Everest Run to 24-godzinny bieg po schodach. Żeby osiągnąć wysokość Everestu, „wystarczy” 65 razy pokonać 42 piętra Hotelu Marriott w Warszawie. W dół można zjechać windą. Impreza trwa 24 godziny. 

W tym roku, 18 lutego ponownie Biegaczy Pomagaczy w tym biegu będą reprezentować Marta Chruściel, Przemek Abramczuk, Adam Abramczuk, Karol Piechowski. Sztafeta z Łukowa po raz drugi pobiegnie w biegu Marriott Everest Run dla Dominiki Wiśniewskiej – wciąż oczekującej na transplantację płuca.

W 2014 roku Marta Chruściel po 22 h wysiłku i walki z wieżowcem mówiła: „…były to godziny swoistego rodzaju przyjemności – przyjemności pomagania komuś, przyjemności odkrywania barier własnych możliwości…

Firmy, które chcą zostać partnerem strategicznym Fundacji Cegiełkowo w tej akcji proszone są o kontakt: (cegielkowo@gmail.com).

Można też razem z Fundacją Cegiełkowo wesprzeć Dominikę. Grosz za każdy pokonany przez Biegaczy Pomagaczy metr wystarczy. Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Cegiełkowo (14 2030 0045 1110 0000 0249 9640 z dopiskiem: "Dominika Wiśniewska - na leczenie i rehabilitację"Ogłoszenia

Oferuje szczeniaka amstaffa

Witam mam do sprzedania szczeniaka rasy amstaff...

Zatrudnię pracownika fizycznego

Zatrudnię od zaraz osoby do mycia budynków...

Monter rusztowań

Witam. Zatrudnię monterów rusztowań z doświadczeniem...

agregat uprawowy 3,20 m

Sprzedam agregat uprawowy mało używany .

PALETY - poszukuję producenta. Stała...

Poszukuję producenta palet. Stała współpraca. Tel....

Dam prace

Pomocnik elektryka w Łukowie od 25 stycznia